دعوت از جامعه‌ ورزش و جوانان برای حضور در مراسم تشییع پیکر رئیس‌جمهور شهید

بیانیه دعوت از جامعه‌ ورزش و جوانان برای حضور باشکوه در مراسم تشییع پیکر مطهر رئیس‌جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت صادر شد.

وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران با صدور بیانیه‌ای ضمن تسلیت مجدد شهادت جمعی از خدمتگزاران کشور از مردم دعوت کرد در مراسم تشییع پیکر شهید رئیسی حضور پرشکوهی را به عمل آورند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

جامعه‌ی ورزش و جوانان همچنان در ماتم غم جانکاه حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور محبوب دولت مردمی، دکتر امیرعبداللهیان وزیر متین امور خارجه کشورمان، آیت‌الله آل‌هاشم امام جمعه محبوب تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، دکتر رحمتی استاندار جوان و جهادی آذربایجان شرقی و سردار موسوی رییس تیم حفاظت رییس‌جمهور و دیگر همراهان به سر می‌برد.

بار دیگر این مصیبت عظمی را به محضر امام عصر (عج) و نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری حضرت آیت‌العظمی امام خامنه‌ای، خانواده محترمشان و ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌کنیم.

اکنون در آستانه‌ی مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید که دوران مدیریت او در دولت سیزدهم با تلاش، تدبیر و آرامش همراه بود و خدمات ماندگاری بر جای ماند و اتفاقات مثبت و مهمی در عرصه‌ی ورزش و امور جوانان رخ داد، قرار داریم.

وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران از عموم مردم انقلابی، شریف، ولایتمدار و قدرشناس بویژه ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، داوران، پیشکسوتان، هواداران و مدیران دعوت بعمل می‌آورد که در آئین بدرقه خادم‌الرضا (ع) رییس‌جمهور شهید آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی و همراهان خدومش که در روز چهارشنبه دوم خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۷:۳۰ از دانشگاه تهران آغاز می‌شود، شرکت کنند و جلوه‌ای باشکوه از همدلی، وحدت و قدرشناسی از رئیس‌جمهور شهید و همراهانش در عرصه‌ی جهانی به منصه‌ی ظهور برسانند و برگ زرین دیگری در کتاب قطور افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ثبت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار