اعتراف مقام رژیم صهیونیستی: نمی‌توان به سادگی تونل‌های غزه را از بین برد

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی اعتراف کرد که تخریب تونل‌های غزه کار سختی است و این رژیم نمی‌تواند به سادگی آنها را از بین ببرد.

به نقل از الجزیره، هرتزی هالوی گفت: در جنگی برای تخریب تونل‌هایی هستیم که طی چندین سال حفر شدند و در یک ماه نمی‌توان این تونل‌ها را از بین برد.

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی، افزود: ما به دنبال استرداد زنده اسرا و انتقال اجساد اسرای کشته شده به (رژیم) اسرائیل هستیم.

وی اضافه کرد: ما حاضریم برای استرداد اجساد اسرای کشته شده در غزه و دفن آنها در اسرائیل دست به عملیاتی خطرناک و پیچیده بزنیم و این از ارزش زیادی برخوردار است.

 پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

منبع:ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Italy
ناشناس
۰۸:۴۹ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
حماس با این لباس ها میره میجنگه یا لباس شخصی که فرقش با مردم عادی معلوم نشه؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۴ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
76 سال است که جنایتی نبوده که
در حق فلسیطینی ها ..نکرده باشید ولی شکست خوردید
و بارها اعتراف کردید .و
بنفع تون است که با سرعتی که مهاجرت معکوس شروع شده .و بارها اعتراف کردید .ادامه دهید
چونکه وضع اجاره و خرید مسکن خوب نیست
پس شتاب کنید .به کشورهای متبوع تون برگردید
آخرین اخبار