۱۷ ساعت عملیات طاقت فرسا برای انتقال پیکر بی جان مرد اهل شاهکوه

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان از ۱۷ ساعت عملیات طاقت فرسا برای انتقال پیکر بی جان مرد اهل شاهکوه خبر داد.

قاسم غریب آبادی با اشاره به عملیات جست‌وجوی فرد مفقود شده گفت: روز پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه پس از دریافت گزارش مفقود شدن یک مرد ۴۸ ساله در شاهکوه و زیارت از سوی مقام قضایی، جست‌وجو‌ها طی چند مرحله با تیم بندی و مشخص کردن مسیر‌های احتمالی و از طریق روش‌های فنی جست‌وجو انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان افزود: طی چند روز عملیات مناطق مراد چشمه، چکل گدا، سیاه خانی، شربت و چماز در چهارباغ و آبشار دوقلو زیارت با همکاری نیرو‌های مردمی مورد جست‌وجو قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: در نهایت با توجه به اعلام گزارش تیم کوهنوردی با موضوع پیدا شدن پیکر فرد مفقود شده و وضعیت خاص منطقه، تیم‌های فنی نجات در مناطق کوهستانی و واکنش سریع هلال احمر استان ساعت ۴ بامداد سه شنبه یکم خرداد به صورت پیاده به محل اعزام شدند.

غریب آبادی خاطر نشان کرد: تیم‌ها پس از ۱۷ ساعت گذر از مناطق صعب العبور به دره تلنبار محلی که پیکر جان‌باخته در آنجا قرار داشت رسیده و پس از دسترسی، به دلیل مه شدید و بارندگی پیکر فرد جان‌باخته را با ایجاد کارگاه‌های متعدد از مسیر زیارت به پایین دست انتقال داده و تحویل عوامل انتظامی و مقام قضایی دادند.

برچسب ها: مرد گمشده ، هلال احمر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.