شهید جمهور مصداق کامل مجاهد مخلص و ولایی بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی، خدمتگزاری بی منت و صادق بود، گفت: شهید جمهور، در همه مناصب و مسئولیت‌ها خادم ملت بود.

حجت الاسلام والمسلمین "علی اشرف علی‌محمدی" روز چهارشنبه در اجتماع بزرگ بانوان سوگواری که برای گرامیداشت شهدای خدمت در مصلای شهر ایلام گرد هم آمده بودند، اظهار کرد: آیت الله رئیسی بدون شک فرد و مسئولی عالم، مبارز، مجاهد، مصداق بارز ایمان و جهاد در راه خدا، متدین، مطیع محض رهبر، ذوب در ولایت و خدمتگزاری بی منت بود.

وی تصریح کرد: شهید رئیسی در همه مناصب و مسئولیت‌ها خادم ملت بود که سرانجام زندگی پربار خود را برای خدمت رسانی به کشور نثار ملت کرد و نام، یاد و عملکرد نیک از خود برجای گذشت.

وی با اشاره به اینکه هرچند اکنون قلب‌های مردم جریحه دار و سوگوار این حادثه بزرگ است، تاکید کرد: اما باید با تلاش و همت مسئولان روند خدمات رسانی به مردم و به ویژه طبقه محرومان و نیازمندان ادامه یابد.

حجت الاسلام علی محمدی ابراز کرد: دشمن در کمین توقف و ایستایی جمهوری اسلامی ایران است در حالی که این گونه حوادث تلخ و ناگوار هیچ خللی در اراده این نظام ایجاد نمی کند و باعث انسجام و اتحاد هرچه بیشتر مردم و مسئولان نیز می شود.

عملکرد درست و صریح شهید آیت الله رییسی مسئولیت و کار را برای رییس جمهور بعدی سخت می کند، چرا که مردم در مدت حضور آیت الله رییسی در کسوت رییس قوه مجریه به واقع مزه خدمتگذاری صادقانه را چشیدند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام یادآور شد: عملکرد صادقانه آیت الله رییسی در مدت کوتاه حضورش در قوه مجریه آن گونه بود که امروز در مراسم تشییع پیکر سید محرومان، شاهد حضور میلیون ها نفر از مردم عزیز ایران اسلامی و سایر کشورهای منطقه و جهان بودیم.

وی بیان کرد: مردم ایران اسلامی در روز هشتم تیرماه با حضور حداکثری خود در ای صندوق های رأی فردی صالح، متعهد و معتقد به آرمان های نظام، همراه و گوش به فرمان رهبری را انتخاب خواهند کرد و مسیر حرکت شهید آیت الله رییسی در سطح ملی و بین المللی ادامه خواهد یافت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.