دعوت از جامعه ورزش و جوانان برای حضور در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید

از عموم مردم به ویژه جامعه بزرگ ورزش و جوانان خراسان رضوی  برای شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر آیت الله رئیسی و همراهانشان دعوت به عمل می آید.

در پیام علیرضا تاج فیروز مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی آمده است: غمی جانکاه به وسعت پهنه میهن اسلامی از فراغ شهید والامقام  رئیس جمهوری پرتلاش، دلسوز، مؤمن، انقلابی، خدمتگزار و مردمی و همراهان خدومش بر قلوب همه‌ی دلسوزان و عاشقان این مرز و بوم  نشست. سخت و سنگین است این خسران که نه زبان یارای بیان دارد و نه قلم توان نوشتن ...

آسمان خدمت به ایران و نظام مقدس بارها با از دست دادن ستار‌های بی بدیلی چون شهدای خدمت در تکاپو بوده است اما آنچه مسلم است  بی شک  وجود مغتنم  رهبر معظم انقلاب و خادمین به مردم  مسیر سعادت، سربلندی و مقاومت را روز به روز روشنتر نگاه خواهد داشت  تا آن زمان که پرچم این نظام مقدس به دست صاحب اصلی‌اش حضرت ولی‌عصر (عج) برسد. 

اینجانب با گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ی زنده یاد  آیت الله رئیسی رئیس جمهور همیشه جاویدان ایران و  شهدای عظیم الشأن نظام اسلامی و تمام بزرگانی که جان خود را بی منت  در  راه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی  صرف نموده و در این راه نیز از جان خویش گذشتند، از عموم مردم شریف به ویژه جامعه ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اعم از کارکنان، هیاتهای ورزشی، سازمان‌های مردم نهاد،پیشکسوتان، قهرمانان، جوانان، ورزشکاران،  مربیان، داوران  دعوت می‌نمایم تا با حضوری پرشور در آیین تشییع پیکر مطهر  آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب و مردمی، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و نمایش اقتدار  و اتحاد ملی، قدرشناسی خود از خدمتگزار واقعی، جان بر کف، پر تلاش و بی آلایشی چون سید الشهدای خدمت  را به منصه ظهور برسانند.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.