یزدی مهر گفت: طبیعت گردی‬ از عصر امروز پنجشنبه تا شنبه ۲۶ خردادماه به ویژه در ساعات بعد از ظهر با مخاطره همراه است.

حامد یزدی مهر، بعد از ظهر پنج شنبه از صدور هشدار نارنجی هواشناسی مبنی بر تقویت ناپایداری‌های جوی با تاکید بر هشدار زرد قبلی خبر داد و اظهار کرد: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی از بعد از ظهر امروز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه تا روز شنبه ۲۶ خردادماه شاهد تقویت این ناپایداری خواهیم بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در ادامه با اشاره به وقوع باد شدید تا خیلی شدید و بروز گرد و خاک به ویژه در نیمه جنوبی و برخی مناطق غربی، گفت: به طبیعت گردان توصیه می‌شود از فعالیت‌های طبیعت گردی به خصوص در ساعات بعد از ظهر خودداری کنند و ذینفعان از استحکام سازه‌ها، بنا‌های سست و نیمه کاره و تابلو‌های تبلیغاتی مطمئن شوند و مردم از حضور کنار دختان کهنسال خودداری نمایند.

یزدی مهر با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر وقوع رگبار باران گاهی به صورت شدید، رعد و برق، در نقاط مستعد بارش تگرگ به ویژه نیمه شمالی استان، گفت: از مردم عزیز می‌خواهیم پایان هفته از اتراق کنار رودخانه‌ها بپرهیزند و دامداران نیز از چرای دام در حاشیه رود‌ها و نواحی مرتفع خودداری کنند.

وی عنوان کرد: تاکید مؤکد مدیریت بحران همچنان بر لایروبی مسیل‌ها، دهانه پل‌ها، کانال‌ها و آب رو‌ها است و از همه اعضای ستاد مدیریت بحران می‌خواهیم در آماده باش کامل باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
چهار کیلومتر آسفالت سالم تو مملکت نداریم همه شکسته همه چاله و چوله است یعنی وزیر راه و شرمساری چه میکنه با این کشور؟!!