وزیر کشور گفت: امسال شرایط خوبی برای تردد زوار در مرز مهران و مرزهای دیگر با کشور عراق برقرار است.

احمد وحیدی روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه در جریان بازدید از مرز مهران و پایانه مرزی زرباطیه به اتفاق وزیر کشور عراق، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز از پایانه مرزی شهید سلیمانی مهران و پایانه زورباطیه در کشور عراق بازدید کردیم و زیرساخت‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه با اقدامات انجام شده از سوی دولت عراق در پایانه زرباطیه و اقدامات انجام شده از سوی استاندار ایلام در پایانه مرزی شهید سلیمانی، شرایط خوبی برای تردد زوار فراهم است.

وحیدی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی ما به‌حداقل رساندن مدت زمان ماندگاری زوار در مرزها برای مهر گذرنامه است‌ و تمهیدات لازم در این راستا صورت گرفته است.

وزیر کشور عراق نیز در این برنامه بازدید در جمع رسانه‌ها بیان داشت: دولت عراق آمادگی کامل برای برگزاری اربعین را دارد و همه تلاش خود را برای خدمت‌رسانی صادقانه به زوار بکار خواهیم گرفت.

عبدالامیر الشمری ادامه داد: تمامی تمهیدات امنیتی برای امنیت و رفاه زوار و همه شرایط برای خدمات‌رسانی به زوار فراهم شده است تا بتوانیم کنگره اربعین را بسیار باشکوه برگزار کنیم.

وی عنوان کرد: برای کاهش میزان تصادفات در ایام اربعین، دوربین های متعدد در محورهای مواصلاتی پرتردد نصب شده است.

بازدید از پایانه مرزی مهران و نشست مشترک وزاری دو کشور عراق و ایران در شهر مهران از جمله برنامه های امروز حضور وزیر کشور عراق در مرز مهران است.

برچسب ها: اربعین ، وزیر کشور
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.