پیام عجیب مهدى قائدى و واکنش مادر مرحوم شاکر

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدى قائدى بازیکن تیم فوتبال استقلال که در صحنه تصادف منجر به فوت مرحوم احمد رضا شاکر نقش داشته است  چند روز پیش در دادگاه این بازیکن در بوشهر حاضر شد و پس از آن اقدام به انتشار  پستی عجیب  در وصف مرحوم احمد رضا شاکرد کرد که این موضوع با واکنش تند مادر و خانواده مرحوم احمد رضا شاکر مواجه شد.

پیام عجیب مهدى قائدى و واکنش مادر مرحوم شاکر

البته ناگفته نماند که قائدى به نوعى این متن را در صفحه اجتماعى خود منتشر کرد که خانواده مرحوم شاکر نمى توانند به دلیل بسته شدن پیام هایشان از سوى بازیکن استقلال در صفحه مجازى پاسخگوى قائدى باشند.

با این وجود مادر مرحوم احمد رضا شاکر به پستى که قائدى خطاب به فرزندش منتشر کرده واکنش نشان داد و در گفتگو به خبرنگار ما گفت:به نظرم صحبت هاى مطرح شده در صفحه شخصى این شخص از سوى یک وکیل خبره باشد و خطاب به قائدى باید بگویم که خیلى دیر متوجه مرگ احمد رضا شده است و فرزند مرحوم من نیازى به انتشار پیام افرادى همچون قائدى ندارد. قائدى دیر چشم هایش را باز کرده چرا که درست ٢٧ روز دیگر سالگرد احمد رضا است.

او ادامه داد:فقط امیدوارم با اتفاقى که براى پاره تن من افتاده حق او پایمال نشود و برخى افراد نتوانند با استفاده از موقعیت هاى خود در جامعه مانع این شوند که حق فرزند من از بین برود.

همچنین مادر مرحوم شاکر در پایان بیان داشت:نوش دارو بعد مرگ سهراب فايده ندارد و بهتر است اين پيام ها منتشر نشود.


بیشتر بخوانید:

تزریق اورژانسی پول به استقلالی‌ها

راه حل جدید جذب بازیکنان خارجی در استقلال

اعتصاب استقلالی‌ها فردا شکسته می‌شود

«میم» های استقلال ماندنی شدند


انتهای پیام / 

واکنش خانواده مرحوم شاکر به پست قائدی