سردار شریف:
دشمن دل به تحریم و جنگ رسانه‌ای خوش کرده است
دشمن دل به تحریم و جنگ رسانه‌ای خوش کرده استبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط کل عمومی کل سپاه شب گذشته (سه شنبه) در یادواره ۵۷ شهید عملیات کربلای ۴ و ۵ شهرستان تربت جام ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این یادواره، گفت: مقام معظم رهبری در مورد شهدا جمله‌ای را با این مضمون بیان فرمودند که بزرگداشت نام شهدا اجری همانند اجر شهید را دارد.
 
وی افزود: طبق آیه قران کریم شهدا زنده هستند و نزد خداوند متعال روزی می‌خورند و ناظر بر رفتار و کردار ما هستند و این نشان از مقام و جایگاه والای شهداست.
 
مسئول روابط عمومی کل سپاه عنوان کرد: امروز در آستانه چهلمین سالگرد گفتمان انقلاب که برگرفته از قرآن و وحی الهی است، هستیم. چهل سال پیش، دین اسلام توسط رهبری مقتدر و شجاع، احیا و تئوری ولایت فقیه به یک جریان زنده و فعال در جامعه تبدیل شد.
 
وی با اشاره به جانفشانی‌های شهدا و رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی و به ثمر نشستن خون و تلاش آنان بیان داشت: امروز اثری از صدام و ژنرال‌های بعث صدام نیست و مزار شهدا محل زیارت ملت ماست.

سردار شریف عنوان کرد: شهدا با کمترین آموزش، لجستیک و امکانات توانستند جغرافیای کشور را حفظ و نیات پلید شیطان بزرگ امریکا را به رویا تبدیل کنند؛ و امروز ما رهروان و همرزمان شهدا بیکار ننشستیم و دشمن را فرسنگ‌ها از این سرزمین دور کردیم.

وی افزود: به اعتراف دوست و دشمن امروز رژیم صهیونیستی در ذلیل‌ترین شرایط قرار دارد و رزمندگان فلسطین و لبنان در اوج آمادگی برای مقابله با هرگونه تهاجم صهیونیست هاو پایان دادن به حیات ننگین این رژیم جعلی و جنایتکار هستند و این شعار نیست بلکه یک واقعیت تمام عیار است که حتی در جبهه حامیان صهیونیست‌ها مورد اذعان است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی روزگاری می‌گفت که اگر همه ارتش‌های کشور‌های عربی جمع شوند نمی‌توانند اسرائیل را در نبرد نظامی شکست دهند، ولی الهام بخشی خون شهدا و گفتمان مقاومت و ظلم ستیزی و پایبندی به آن، شرایط را طوری پیش برد که نه تنها کشور‌های عربی بلکه مردم مظلوم غزه در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت رژیم کودک کش صهیونیستی را وادار به التماس کرد.

وی اظهار کرد: به برکت فرهنگ شهادت و خون الهام بخش شهدا و درایت و ژرف اندیشی رهبری معظم و عزیز انقلاب اسلامی امروز دشمن هر چقدر هزینه می‌کند، به نتیجه نمی‌رسد. بعد از تصرف کابل، رایس وزیر امور خارجه وقت امریکا گفته بود که ما دائم از خود سوال می‌کنیم چه رمز و رازی وجود دارد که ما در کاخ سفید با حضور افراد آموزش داده یک سال علیه ایران طراحی می‌کنیم و همه ابعاد و جوانب آن را از زوایای مختلف می‌سنجیم، ولی بعد از همه این تلاش همه با یک سخنرانی رهبر ایران پنبه می‌شود. حال باید گفت: آیا ما نباید به داشتن همچین رهبری ببالیم؟

سردار شریف تصریح کرد: سقوط نظامیان امریکایی زمانی بود که تفنگداران آنان در خلیج فارس پییش فرزندان نیروی دریایی سپاه زانو زدند و همان روز مشخص بود امریکایی‌ها در هر عرصه‌ای که مقابل ایران باشند بازنده هستند.

وی با بیان اینکه امریکایی‌ها در سوریه و عراق با صرف میلیارد‌ها دلار هزینه هیچ دستاوردی نداشتند، گفت: امروز این یک واقعیت است که در منطقه، هر کشوری که مورد حمایت امریکا است دربرابر مقاومت و بیداری ملت‌های استکبارستیز حرفی برای گفتن ندارد و نمونه آن رژیم آل سعوداست که در جنگ یمن، واقعیت برغم حمایت‌های آمریکا روشن شده است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه دشمن نقطه قوت ما را می‌داند و بر روی آن متمرکز شده است، ولی تا زمانی که فرهنگ دینی، استحکام بنیان خانواده و پشتیبانی از ولایت فقیه در کشور موج بزند دشمن نخواهد توانست کاری از پیش ببرد، گفت: در فضای مجازی علیه رهبری و ولایت فقیه و روحانیت به طور شبانه روزی به تولید دروغ می‌پردازند اگر قدرت، دانایی، توانمندی و حکمت در قول و فعل رهبری نبود امروز چه نیاز به این همه هزینه دشمن است؟!

سردار شریف تصریح کرد: دست دشمن خالی است و به عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای روی آورده است. دل به چند تحریم خوش کرده که به حساب خودشان مردم را به زانو در آورند، اما ملت ماحقیقت و جریان دفاع مقدس را فراموش نمی‌کند؛ آن زمانی که امکانات نداشتیم به پیروزی رسیدیم و نگذاشتیم یک وجب از خاک وطنمان دست دشمن بیفتد امروز که بحمدالله دست برتر از آن ملت ایران و فرزندان شجاع و دلاور آنان در نیرو‌های مسلح است و به برکت این هوشمندی، اقتدار و آمادگی، بی تردید دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

انتهای پیام/