جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد؛
پاره کردن لاستیک خودرو‌های همسایه‌ها به دلیل اختلاف بر سر جای پارک

پاره کردن لاستیک خودرو‌های همسایه‌ها به دلیل اختلاف بر سر جای پارکبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ جلیل موقوفه ای جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: چندی پیش ۱۰ نفر از شهروندان ساکن کوچه‌ای در محله نامجو، با تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ از پاره شدن لاستیک خودرو‌های خود که به طرز مشکوکی صورت گرفته بود، شکایت کردند.

وی افزود: شاکیان مدعی بودند شب گذشته خودروی خود را در کوچه پارک کرده اند، اما هنگام صبح وقتی قصد رفتن به محل کار خود را داشتند، متوجه شدند لاستیک خودروهایشان با وسیله‌ای تیز بریده و پاره شده است.

سرهنگ موقوفه‌‎ای تصریح کرد: جهت بررسی شکایات تیم عملیات کلانتری ۱۰۶ نامجو، وارد عمل شدند و با بررسی دوربین‌های مداربسته نصب شده در محل و تحقیقات میدانی، سه متهم اصلی پرونده که در یکی از خانه‌های مجردی همان کوچه سکونت داشتند، مورد شناسایی قرار گرفتند.

وی افزود: در یک عملیات هر سه متهم این پرونده در مخفیگاهشان دستگیر و به کلانتری منتقل شدند که در تحقیقات انجام شده به جرم خود مبنی بر تخریب و پاره کردن لاستیک خودرو‌های شهروندان اعتراف و ادعا کردند به خاطر اختلاف با همسایه‌ها بر سر جای پارک خودرو، دست به چنین کاری دست زده اند.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: با اعتراف متهمان و تکمیل پرونده هر سه متهم برای تحقیقات بیشتر پیرامون سوابقشان به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شدند.

انتهای پیام/