اشتباهات داوری نتیجه ۱۱ بازی در لیگ برتر را تغییر داده است

 مهدی تاج  رئیس فدراسیون فوتبال عصر شنبه در نشست مجمع عادی سالیانه فوتبال استان مرکزی، گفت: اشتباهات داوری نتیجه ۱۱ بازی لیگ برتر فصل جاری را تغییر داده است، همچنین اشتباهات داوری در ۱۲ مسابقه دیگر لیگ هم وجود داشته است، اما نتیجه بازی را تغییر نداده است.

وی ادامه داد: همه تیم‌های حاضر در لیگ برتر ادعا می‌کنند که از اشتباهات داوری ضرر کرده‌اند، اما این طور نیست اگر تیم‌ها در برخی مسابقات از اشتباهات داوری ضرر کرده‌اند، در برخی مسابقات هم از این اشتباهات سود کرده‌اند و نتیجه بازی به نفعشان شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: تیم فوتبال آلومینیوم اراک یکی از تیم‌هایی است که در فصل جاری بیش از تیم‌های دیگر از اشتباهات داوری ضرر کرد و در بازی دیروز شاید اگر VAR بود کمک داور اشتباه نمی‌کرد.

تاج اضافه کرد: اگرچه تجهیز ورزشگاه‌ها به VAR وظیفه باشگاه‌ها است، اما فدراسیون این وظیفه را بر عهده گرفته است.

وی در ادامه سخنان خود به ظرفیت فوتبال ساحلی کشور اشاره کرد کرد گفت: فوتبال ساحلی ایران جزو بهترین‌های جهان است و گسترش این ورزش در دستور کار فدراسیون قرار دارد

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: فوتبال ساحلی یکی از کم هزینه‌ترین ورزش‌ها است و با سرمایه‌گذاری اندک می‌توان یک تیم قوی در این ورزش سازماندهی و برای کشور افتخار آفرینی کرد.

تاج ادامه داد: فوتسال کشور ما هم مانند فوتبال ساحلی ظرفیت بسیاری دارد و اکنون جزو ۶ کشور برار جهان درراین ورزش هستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: حضور بانوان در ورزشگاه‌ها یک اقدام بی سابقه بود و با وجود اینکه برخی افراد این مهم را تهدید می‌دانستند، با برنامه‌ریزی‌های کاربردی فدراسیون این مهم به یک فرصت تبدیل شده چرا که حضور بانوان نظم قابل قبولی به ورزشگاه‌ها می‌بخشد.