دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ادوات و ماشین آلات کشاورزی در خوزستان برگزار می‌شود

مجید نبی پور ضمن اعلام این خبر گفت: آیین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ادوات و ماشین آلات کشاورزی چهارشنبه ۸ آذرماه ساعت ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان انجام خواهد شد.

او افزود: ساعات بازدید علاقمندان از نمایشکاه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ خواهد بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به استان‌های مشارکت کننده در این نمایشگاه اشاره کرد و ادامه داد: ۹۵ واحد تولیدی و بازرگانی از استان‌های خوزستان، همدان، مرکزی، آذربایجان شرقی، کردستان، خراسان رضوی، لرستان، فارس، تهران، زنجان، اصفهان، مازندران، آذربایجان غربی، البرز، گلستان، چهارمحال بختیاری و قزوین در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

آقای نبی پور ضمن اشاره به محصولات قابل عرضه در این نمایشگاه، گفت: از جمله این محصولات می‌توان به ادوات، تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی اشاره کرد.

او از جمله اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه را، ارائه آخرین تولیدات و محصولات واحد‌های تولیدی، تبادل دانش و اطلاعات بین تولیدکنندگان، ایجاد نمایندگی در استان خوزستان توسط واحد‌های تولیدی، ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان، کشاورزان و بهره‌برداران و ایجاد فضای رقابتی و بالا بردن حق انتخاب بهره برداران برشمرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از تمامی کشاورزان، بهره برداران، تولیدکنندگان، علاقمندان به بخش کشاورزی و مردم شریف استان برای شرکت و حضور پرشور در این نمایشگاه، دعوت کرد.