برگزاری نشست توجیهی اعضای هیات های اجرایی انتخابات

فرماندار بویراحمد با اشاره به اهمیت انتخابات یازدهم اسفند گفت: عوامل اجرایی، بازرسی و نظارت بر انتخابات، امانت داران واقعی آرای مردم هستند و باید با هوشیاری و دقت کامل به وظیفه خود عمل کنند.

مهدوی مطلق افزود: برگزار کنندگان انتخابات باید با رعایت اصول و مقررات انتخابات بر اساس قانون عمل کرده و زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه را فراهم کنند.

وی اضافه کرد: عوامل اجرایی و بازرسی انتخابات در شعب اخذ رای موظف به اجرای مقررات موجود در این زمینه هستند و نباید در هیچ مرحله ای از انتخابات بر اساس نظر و آرای شخصی خود عمل کنند.

فرماندار بویراحمد ادامه داد: اعضای هیات های اجرایی انتخابات، نمایندگان فرماندار و بخشدار در شعب اخذ رای باید با تعامل و اجرای قانون در شعب اخذ رای، مدیریت مناسبی را اعمال کنند تا انتخابات بدون دغدغه و در آرامش و سلامت کامل برگزار شود.

وی اضافه کرد: بازرسان شعب اخذ رای نیز به عنوان یاوران هیات های اجرایی وظیفه خطیری در برگزاری یک انتخابات سالم و قانونمند برعهده دارند.

مهدوی مطلق افزود: همه عوامل حاضر در شعب اخذ رای با آشنایی با قوانین موجود و تعامل در روز برگزاری انتخابات مکمل حضور حماسی مردم در پای صندوق های اخذ رای باشند.

فرماندار بویراحمد اضافه کرد: بدون شک برگزاری یک انتخابات باشکوه و پرشور با حضور حداکثری مردم موجب افزایش اقتدار نظام در منطقه خواهد شد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد در این نشست گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان، همه موظف به برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با حضور حداکثری مردم هستیم و در این راستا آمادگی کامل برای همکاری، همراهی و مشارکت با اعضای هیات نظارت و اجرایی بر انتخابات را برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات پایان سال داریم.

حسینی خواه؛ امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت سالم را چهار مولفه اصلی در انتخابات پیش رو عنوان کرد و افزود: وظیفه ما به عنوان مجری انتخابات؛ برگزاری یک انتخابات سالم و بی طرفانه است تا آرامش و اطمینان مورد نیاز جامعه فراهم شود.

در این نشست اعضای هیات های اجرایی شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون با نکات و موارد لازم در زمینه وظایف محوله خود آشنا شدند.