حمله مسلحانه به آرایشگاه و مرگ مشتری در فراشبند

سرهنگ کرامت اله برومندی فرمانده انتظامی فراشبند بیان کرد: در پی وقوع یک فقره قتل در هشتم آبان‌ماه امسال در بلوار معلم شهرستان فراشبند و متواری شدن قاتل، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند یک دستگاه وانت پراید با ۲ سرنشین به یک مغازه آرایشگری مراجعه و اقدام به تیراندازی می‌کنند که یک مشتری حدودا ۴۰ ساله به علت اصابت تیر مستقیم فوت و آرایشگر نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شود.

فرمانده انتظامی فراشبند ادامه داد: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز کردند و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل ۱۹ ساله به همراه هر ۲ همدستش را در شهرستان فیروزآباد از توابع استان فارس شناسایی و پس از گرفتن نیابت قضایی آنان را در کمتر از ۴۰ روز دستگیر کنند.

سرهنگ برومندی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه اسلحه کلت کمری که در صحنه درگیری مورد استفاده قرار گرفته شده است کشف شد، گفت: متهمان علت و انگیزه خود را اختلافات شخصی با مالک آرایشگاه (فرد مجروح) عنوان کردند. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: پلیس همواره تلاش می‌کند با بکارگیری همه امکانات و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها بخصوص ظرفیت‌های مشارکت عمومی برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه استفاده کند تا بتواند ماموریت‌های خود را در جامعه به نحو مطلوب و شایسته انجام دهد.