از استقرار ادارات در مارگون تا دو بانده شده جاده ورودی شهر

فرماندار شهرستان مارگون در میز خدمت و خطاب به استاندار گفت: یکی از مشکلات اساسی که در حال حاضر مردم با آن مواجه هستند نبود برخی ادارات در این شهرستان است.

مختار اندرخور افزود: با حضور مقام عالی دولت در استان و سایر مسئولان طرح ساماندهی سایت مجتمع ادارات شهرستان مارگون مصوب شد.

وی با اشاره به اینکه نبود زیرساخت‌های لازم از جمله مکان مناسب از جمله علت های نبود برخی ادارات در این منطقه است.

در خور دو بانده شدن جاده ورودی شهر مارگون را از دیگر مصوبات سفر استاندار به منطقه برشمرد و اضافه کرد: اختصاص کد اعتباری برای تخصیص بودجه طرح چهار خطه کردن مسیر «چنار_مارگون» تا ورودی شهر نیز از دیگر مصوبات است.

فرماندار مارگون با اشاره به لزوم وجود زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان افزود: در برنامه میز خدمت امروز اخذ مجوز و واگذاری زمین برای ایجاد بسترهای درمانی و بهداشتی شهرستان مارگون مصوب شد.

توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی، مطالبات متعدد در حوزه کشاورزی از جمله آبرسانی و جدول کشی مزارع، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، رفع موانع و معارض منابع طبیعی جهت ساخت و ساز مسکن، توجه به گسترش خدمات عمومی نظیر جاده‌های ارتباطی روستاها، تأمین آب شرب پایدار، گازرسانی، آنتن دهی تلفن همراه و پوشش شبکه اینترنت از مهم‌ترین مطالبات مردم شهرستان مارگون بود که در این دیدار مطرح شد.

شهرستان مارگون با جمعیتی بالغ بر ۲۱ هزار نفر در فاصله ۶۰ کیلومتری از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.