برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان+عکس

 جاودان رئیس محترم دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو گفت: دانشجویی مرحله‌ای از زندگی است که همراه با نشاط و شادابی است و  دوره‌ای است که فردمیتواندبرای جامعه و خود مفید باشد.

اوافزود: مهم‌ترین وظیفه دانشجو درس خواندن است و دانشجوی خوب دانشجویی است که به مسائل اجتماعی و سیاسی اطراف خود واقف باشد.

در ادامه جلسه حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی، استاد حوزه و دانشگاه گفت: دقت به گذشته‌ انسان را امیدوار میکند.

وی افزود: پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید در این دنیا از همه عاجز تر کسی است که نتواند با خدا صحبت کند. این درحالی است که در خانه خدا همیشه باز است و گفت‌وگو با خدا هویت انسان است.

ایشان افزود: کار عمده شما در دانشگاه های علوم پزشکی بهداشت و درمان است.

خداوند همه‌ی ما را آزاد آفرید.آزادی به جایی منتهی می‌شود که اگر درست انتخاب نکنید خود را از بین برده‌اید.

 مریم اسلامی، رئیس دانشکده بین‌المللی علوم پزشکی آزاد تهران مهمان ویژه این مراسم گفت: نخبه بودن آن است که بتوانیم مشکلات استان و جامعه را شناسایی کنیم و با نوآوری راه‌حل‌های موردنیاز را به جامعه ارائه دهیم.

 اسلامی بیان کرد: امید از شاخص‌های مهمی است که باعث رشد و موفقیت تحصیلی دانشجویان می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی، نماینده محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌ در این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو گفت: خودتان را در عین سختی ها خوب بسازید. واز جهت علمی، اخلاقی و معرفتی تقویت کنید.

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی با بیان اینکه امروز روز آموزش و فردا روز جنگ است، اظهار کرد: دوره دانشجویی دوره خوبی است اما فرصت محدودی است. قدر خودتان را بدانید و برای ساختن خودتان احساس مسئولیت کنید.

وی در پایان گفت: مردم مظلوم و مجاهد فلسطین برای دفاع از انسانیت در مقابل شرارت ایستاده‌اند و ما باید از آن‌ها درس مقاومت بیاموزیم.

مراسم در بخش هایی ازاین مراسم که با حضور پرشور دانشجویان همراه بود، اجرایی از هنرمندان راه‌یافته به برنامه «عصر جدید» نیز به نمایش گذاشته شد.

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان