پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

مشاور امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: شرایط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای پذیرش و جذب دانشجوی بین المللی مهیاست.

سید مهدی طباطبایی افزود: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از استانداردهای لازم آموزشی جهت پذیرش دانشجوی بین الملل برخوردار است.

وی ادامه داد: پذیرش دانشجوی پزشکی بین الملل در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان یک فرصت ویژه و استثنایی برای معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های استان و همچنین معرفی فرهنگ و تاریخ غنی سیستان و بلوچستان است. 

طباطبایی همچنین ادامه داد: پذیرش دانشجوی بین الملل در دانشگاه‌ سبب توسعه شاخص‌های آموزشی و علمی دانشگاه در مجامع بین‌المللی می‌شود.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بین‌الملل ادامه داد: خوشبختانه دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از استانداردهای کیفیت آموزش پزشکی جهان برخوردار است که منجر به تربیت پزشکانی با دانش و مهارت‌های لازم برای ارائه خدمات پزشکی با کیفیت به جامعه می شود. 

طباطبایی همچنین به همسایگی استان سیستان و بلوچستان با دو کشور افغانستان و پاکستان اشاره کرد و گفت: متقاضیان تبعه کشور افغانستان و پاکستان، شرایط مناسبی جهت تحصیل در رشته پزشکی در زاهدان خواهند داشت چرا که از لحاظ سطح کیفی آموزش و قرابت فرهنگی و هزینه های زندگی، این شهرستان موقعیت خاص و ویژه ای برای این دانشجویان خواهد داشت.

وی تصریح کرد: متقاضیان عزیز از کشورهای افغانستان و پاکستان می توانند جهت انجام ثبت نام می توانند به سایت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به نشانی https://en.zaums.ac.ir/ مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۵۴۳۳۳۷۲۰۱۳ تماس حاصل نمایند.