حمله حزب‌الله به پایگاه رژیم صهیونیستی با پهپاد انتحاری

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: مبارزان ما در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت جسور و شریف، صبح امروز پایگاه جل العلام دشمن صهیونیستی را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که تلفاتی در میان نیرو‌های دشمن بر جای گذاشت.

حزب‌الله همچنین از حمله به پایگاه تازه تاسیس ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد. در همین حال جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز همزمان با حملات توپخانه چندین منطقه در جنوب لبنان را هدف قرار دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بر فراز منطقه الهرمل و البقاع لبنان در نزدیکی مرز‌های سوریه به پرواز درآمدند. این جنگنده‌ها اطراف شهرک عین ابل و شهرک عیتا الشعب را بمباران کردند.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز اطراف شهرک الظهیره، وادی حامول و اطراف شهرک یارون را هدف قرار داد. همچنین آژیر‌های هشدار در مرکز اصلی نیرو‌های حافظ صلح سازمان ملل (یونیفل) در الناقوره به صدا درآمد.

مرز بین لبنان و فلسطین اشغالی از زمان آغاز تشدید تنش‌ها در نوار غزه در هفت اکتبر شاهد افزایش تنش بوده است، به طوریکه حزب‌الله و ارتش اشغالگر حملات فرامرزی را همزمان با عملیات نظامی اشغالگران در نوار غزه گسترش داده‌اند.

منبع: ایسنا