تخلفات صنفی را به ۱۲۴ گزارش دهید
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان در جلسه هماهنگی خدمات سفر، برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های کمیته تنظیم و نظارت بر بازار گفت: مردم استان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، از طریق سامانه ارتباطی یکپارچه پاسخگویی ۱۲۴ و یا به‌صورت اینترنتی و حضوری به اداره صنعت، معدن و تجارت استان یا ادارات صمت شهرستان‌های تابعه اطلاع دهند.
 
امیر تیمور موسویان افزود: این نشست به منظور هم‌فکری اعضای کارگروه برای کنترل قیمت و آرامش در سطح بازار استان با حضور نمایندگان استانداری، فرمانداری شهرستان بویراحمد، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تعزیرات حکومتی، جهادکشاورزی، پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، غله و خدمات بازرگانی، تعاون روستایی، صدا و سیمای مرکز استان، شهرداری شهر یاسوج، دامپزشکی، حمل و نقل بار و مسافر شهری یاسوج و اتاق اصناف مرکز استان برگزار شد.
 
مدیرکل صمت استان افزود: نظارت و بر بازار موجب جلوگیری از رشد تورم، ایجاد امنیت تولید کنندگان و عرضه کنندگان، ثبات در بازار می شود و یکی از مهم‌ترین رسالت‌های ما یعنی؛ کمک به معیشت مردم است.
 
موسویان با بیان اینکه نظارت و بازرسی بدون مسامحه با متخلفان در این ایام شدت می یابد، ادامه داد: تاریخ مقدماتی بازرسی‌ها اول اسفند آغاز شده است و تا ۱۵ اسفند ادامه دارد و بازرسی‌های اجرایی و عملیاتی، از ۱۶ اسفند سالجاری تا ۲۴ فروردین سال آینده خواهد بود.

وی اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه برای تنظیم بازار در این ایام پیش بینی شده است.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گفت: برای جلوگیری از افزایش قیمت خودسرانه و جلوگیری از هرگونه اقدامات برهم زننده آرامش بازار، کمیسیون نظارت برای نرخ گذاری کالا‌های مربوط به این ایام برگزار می‌شود.