دستگیری کلاهبردار مجازی در حال فروش اموال مالباختگان

سردار حسینی جانشین انتظامی مازندران گفت:در پی دریافت چند فقره پرونده در خصوص کلاهبرداری در فضای مجازی با استفاده از رسید ساز‌های جعلی، ماموران پلیس فتای مازندران موضوع را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او از شناسایی یک کلاهبردار حرفه‌ای که با استفاده از رسید ساز‌های جعلی و تطمیع مردم به بهانه‌های مختلف در فضای مجازی از شهروندان کلاهبرداری و با پول آنان از فروشگاه‌های معتبر خرید می‌کرد خبر داد و افزود: ماموران پلیس فتا پس از هماهنگی با مرجع قضایی در اقدامی غافلگیرانه متهم را در حال فروش اموال کلاهبرداری شده، دستگیر کردند.

سردار حسینی از کشف یک دستگاه گوشی تلفن همراه، ۲۰ عدد کارت ملی و کشف کلاهبرداری نقدی از مردم به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از شهروندان سخن به میان آورد و گفت: ماموران پلیس فتا در بازرسی دقیق از مخفیگاه متهم نیز ۵ دستگاه تلویزیون، یک دستگاه موتورسیکلت، ۲ تخته فرش، ۳ عدد اسپیکر، یک عدد سینما خانواده و مقادیرزیادی لوازم خانگی که با کلاهبرداری از شهروندان از فروشگاه‌ها خریداری شده بود، را کشف کردند.

جانشین انتظامی مازندران افزود: شهروندان فریب تبلیغات کلاهبرداران را در فضای مجازی نخورند، و در حین خرید با اطلاعات کامل سعی کنند از فروشگاه‌های معتبر مجازی و درگاه‌های معتبر خرید کنند تا قربانی کلاهبرداران حرفه‌ای نشوند.