تجلیل استاندار از تیم فوتسال جانبازان کهگیلویه بویراحمد
 استاندار از بازیکنان و عوامل تیم فوتسال جانبازان استان که در مسابقات دسته اول قهرمانی جانبازان کشور که در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ در شهر رامسر برگزار شد مقام قهرمانی را بدست آوردند تجلیل کرد.
 
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: مسابقات کشوری جانبازان با شرکت ۱۴ تیم از استان‌های کشور و به همت اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهر رامسر برگزار شد.
 
ابوذر دیماد افزود: تیم استان کهگیلویه و بویراحمد در فینال این مسابقات با نتیجه ۲ به یک، تیم اصفهان را شکست داد و به عنوان قهرمانی دست یافت.

وی ادامه داد: اسامی بازیکنان تیم فوتسال استان کهگیلویه و بویراحمد عبارتند از: رضا حسینیان، سید محمد جان چراغی، علی روان آور، مسعود خوبانی، علی شاکری، کاظم تقویان، علی مسلمی، منوچهر عباسی درکی، رضا موسوی اعلا، یوسف یزدان جو، فرج الله خندان، افضل آران پور و سرمربی این تیم، الماس دولتی و سرپرست این تیم عبادالله غریبی است.
 
در این دیدار احمد زاده استاندار به همراه مرادعلی پیوند معاون توسعه مدیریت و برنامه انسانی استانداری و رضا پارسیان نژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اهدا لوح و گل از این تیم تحلیل کردند.