وحیدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
زمینه مناسب رقابتی برای گروه های مختلف سیاسی فراهم شده است

زمینه مناسب رقابتی برای گروه های مختلف سیاسی فراهم شده است

احمد وحیدی وزیر کشور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اظهار درباره تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر مراسم انتخابات گفت: همه اقدامات اجرایی که پیش بینی شده بود در حال انجام است. ما امسال صندوق های رأی که کم و کاستی داشت را توسعه دادیم تا با کمبود صندوق و معطلی مردم رو به رو نشویم.  

او ادامه داد :تمام فضاهای خالی که ممکن بود خلل ایجاد کنند را  رفع کرده ایم تا مردم بتوانند  براحتی در مراکز بدون هیچ مشکلی پای صندوق های رای حضور پیدا کنند.

وحیدی تصریح کرد: فضای رقابتی مناسبی را در تمام نقاط انتخاباتی فراهم کرده ایم.  زیرا در همه جا از گروه ها و طیف های مختلف سیاسی اعم از ائتلاف ها و احزاب ها وجود دارند. به همین دلیل زمینه برای یک رقابت واقعی میان گروه فراهم شده است.

وزیر کشور گفت: درباره سلامت انتخابات آنچه مهم است، مجریان و ناظران و دست اندرکاران باید از این عرصه روسفید خارج شوند و روسفیدی آنان یعنی عمل دقیق به ضوابط برگزاری انتخابات است. نباید وارد موضع گیری و سوءگیری بر علیه هیچ داوطلبی شوند. تمام داوطلبان می توانند بعد از صادر شدن اجازه تبلیغات خود را در راستای ضوابط شروع کنند.

وحیدی گفت:به احزاب مختلف توصیه می‌کنیم حضور پیدا کنند و با سلایق مختلف، پاسخگوی نیازهای مردم باشند. مبنای انتخابات، مبنای طرح‌ها و ایده‌ها است؛ برنامه‌هایی که برای یک ایران قوی دارند، در قالب قانون‌گذاری دنبال کنند.

او بیان کرد: مردم با حضور و مشارکت خودشان، مثل دفعات قبل و همه صحنه‌های دیگر، ایران قوی را می‌سازند.