بهادری جهرمی:
حضور در انتخابات از نان شب واجب‌تر است

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت روز سه‌شنبه در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با دانشجویان دانشگاه مازندران در برنامه به وقت انتخابات در بابلسر افزود: این نمایندگان من و شما هستند که در مجلس شورای اسلامی مسائل را پیگیری و تصمیم‌سازی می‌کنند.

وی ادامه داد: صرف نظر از اینکه کدام مسیر درست یا غلط است این دانشجویان و اساتید دانشگاه این مهم را می‌فهمند و لمس می‌کنند و برایشان انتخاب مهم است.

سخنگوی دولت با اعلام اینکه حضور انتخابات از نان شب واجب‌تر است، گفت: برای اینکه این تصمیم گیری روی نان امشب و فردای ما اثرگذار است.

بهادری جهرمی اضافه کرد: در بحث تصمیم‌گیری بودجه منابع برای تامین کالای اساسی چه میزان باشد همین تصمیم با نمایندگان من و شما در مجلس است.

وی تصریح کرد: ایامی که دانشجوی مقطع کارشناسی در دانشگاه تهران بودیم یادم هست ایام انتخابات با ایام امتحانات مصادف شده بود آنقدر برای ما انتخاب مهم بود که مردم، همشهری‌ها، هم محلی‌های ما انتخاب درست داشته باشد، چرا که نه فقط در زندگی بلکه در زندکی حال و آینده ما اثرگذار است تجمع دانشجویی برگزار کردیم تا رئیس دانشگاه قبول کند امتحانات را ۲ هفته با تاخیر برگزار شود و بتوانیم به شهر‌های خود معیار‌های انتخاب را توضیح دهیم.

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه فردا متاثر از این انتخاب خواهد بود، بیان کرد: به عنوان مثال انتخاب واحد درسی ما مشخص می‌کند چه اتفاقی در ترم بعد خواهد بود، ولی انتخابات نه فقط یک ترم یک کلاس درس بلکه رشد علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی ما را رقم می‌زند.

بهادری جهرمی: حضور در انتخابات از نان شب واجب‌تر است

بهادری جهرمی با بیان اینکه ما در قبال خانواده، هم محلی و سایر تکلیف داریم، اظهار کرد: اگر ادعا داریم دانشجو می‌فهمد، دانشجو می‌شناسد و اهل تحلیل است پس دانشجو و دانشگاه در این مسیر باید پیش‌رو باشد.

وی گفت: مهم این است فرد اثرگذار باشد و در انتخابات نقش مهمی بتواند ایفا کند. سخنگوی دولت یاداور شد: در انتخابات به ازای هر کرسی ۵۲ انتخاب داریم و ۶ کاندیدای بانو وجود دارد.