تعیین ۹۰۰ صندوق سیار برای انتخابات خوزستان

علی‌اکبر حسینی‌محراب روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از فرمانداری اهواز و بازدید از روند انتخابات گفت: همه امکانات از جمله هلی‌کوپتر، خودرو و دیگر امکانات موردنیاز برای برگزاری انتخابات فراهم شده تا رای‌ها از هر گوشه استان جمع‌آوری و ضمن ضایع نشدن حق افراد شاهد شکوه حضور خوزستانی‌ها در انتخابات همچون گذشته باشیم.

او افزود: معاونان، مدیران ارشد استانداری و فرمانداران سابق نیز برای اطمینان از روند امور به عنوان نماینده ویژه استاندار تعیین شدند تا در شهر‌های مختلف مستقر شده و در صورت نیاز، مشکلات مربوط به سه هزار و ۵۳۳ شعبه اخذ رای را در کمترین زمان ممکن حل کنند.

استاندار خوزستان بر ضرورت سوگیری نکردن مجریان انتخابات به احزاب و اشخاص تاکید کرد و ادامه داد: مجریان انتخابات باید بی‌طرفی کامل را رعایت کنند؛ افرادی که دارای سوگیری‌های خاصی بودند نیز برکنار و یا در جایگاه دیگری به کار گرفته شدند.

 

آقای حسینی محراب می‌گوید: امروز نیز از روند فعالیت هیات اجرایی و کمیته‌های مختلف انتخابات در فرمانداری اهواز بازدید شده و افراد خوبی برای حضور پای صندوق‌های رای و به عنوان نمایندگان فرماندار انتخاب شده و افراد به محل‌های موردنظر منتقل شدند.

او افزود: ۶۱۱ شعبه اخذ رای تعیین شده برای اهواز یک سوم کل شعبه‌های خوزستان است که به عوامل اجرایی، بازرسان وزارت کشور و هیات نظارت زیادی نیاز دارد.

استاندار خوزستان گفت: تمامی امور با هماهنگی کامل با دستگاه‌های نظارتی، شورای نگهبان، کمیته‌های نظارت و امنیت بر اساس تقویم انتخاباتی انجام شده و امید است لیست‌های تهیه شده برای ادامه کار، تا پایان رای‌گیری، شمارش و تجمیع آرا در استان به بهترین نحو انجام و آرا اعلام شود.

آقای حسینی محراب ادامه داد: تجمیع آرای نمایندگان خبرگان رهبری خوزستان در شهر اهواز انجام و اعلام می‌شود که به عنوان یک کار مضاعف برای فرمانداری باید توسط افراد باتجربه انجام شود.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند برگزار خواهد شد.