آماده‌باش ۱۹۰ گروه عملیاتی برای تأمین برق انتخابات در همدان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اقدامات انجام شده و آمادگی این شرکت برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: در این راستا در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان کمیته‌ای با عنوان کمیته راهبری و تأمین برق مطمئن برای شعب اخذ رأی تشکیل و تاکنون سه جلسه تشکیل شده است.

علی سهرابی‌بیدار با اشاره به سرویس روشنایی معابر منتهی به شعب اخذ رأی و مناطق حساس گفت: همچنین تمام واحد‌های اجرایی سناریوی تأمین برق مطمئن در شهرستان مربوطه خود را تهیه کرده‌اند و نیرو‌ها در آماده‌باش کامل هستند.

او گفت: در روز انتخابات نیز ۵۴۵ نفر نیروی اجرایی و پیمانکاری و ۵۵ نفر نیروی پشتیبان در قالب ۱۹۰ اکیپ عملیاتی با ۲۲۰ دستگاه خودرو سبک و سنگین مسئولیت تأمین برق مطمئن و پایدار را برعهده دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: پیمانکاران خط گرم نیز برای رفع مشکلات احتمالی بدون اعمال خاموشی در روز انتخابات آمادگی کامل دارند تا در صورت پیش آمدن مشکل احتمالی سریع نسبت به رفع آن اقدام کنند.

سهرابی بیدارگفت: این شرکت تمهیدات لازم را برای تأمین برق مطمئن و پایدار در شعب اخذ رأی و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان اندیشیده است. 

سهرابی بیدار با اشاره به شرایط جوی و هوای سرد استان تا پایان هفته گفت: از شهروندان نیز خواهشمند هستیم با مدیریت مصرف برق و رعایت الگوی مصرف ما را در تأمین انرژی و برق مطمئن و پایدار یاری دهند.