فعالیت شبانه‌روزی داروخانه مرکزی هلال‌احمر در تعطیلات نوروز
فعالیت شبانه‌روزی داروخانه مرکزی هلال‌احمر در تعطیلات نوروز

به نقل از جمعیت هلال احمر؛ ساعات کاری داروخانه‌های هلال احمر شامل داروخانه مرکزی هلال احمر و مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد: داروخانه مرکزی شبانه روزی هلال احمر در تعطیلات نوروز امسال به صورت شبانه‌روزی دایر است و آماده خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.

از آنجا که تأمین اقلام درمانی مورد نیاز بیماران از اولویت‌های سازمان تدارکات پزشکی است؛ طبق برنامه ریزی‌های انجام شده داروخانه مرکزی هلال احمر این سازمان در ایام نوروز ۱۴۰۳ به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی خدمات خود را ارائه خواهد داد تا بیماران مشکلی برای تأمین دارو و اقلام درمانی خود نداشته باشند.

داروخانه تهرانپارس نیز در تعطیلات رسمی نوروز تعطیل و در روز‌های عادی (پنجم الی نهم و یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۳) از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۳ آماده ارائه خدمات خواهند بود. داروخانه مرکزی شبانه روزی هلال احمر در ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ به دلیل انبارگردانی تعطیل است.

داروخانه مرکزی هلال احمر در تهران، خیابان طالقانی و داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) در خیابان جشنواره واقع شده است و هموطنان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات دارویی با شماره تلفن ۴۱۶۵۱ تماس گیرند.