رونق فعالیت های ورزشی در دهکده المپیک

منوچهر حاتمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجمع سالیانه هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه، با اشاره به فعالیت تعدادی از رشته‌های ورزشی در دهکده المپیک، گفت : با توجه به اینکه سال‌های زیادی است که این مجموعه راه اندازی شده، در تلاشیم تا بتوانیم فعالیت‌های ورزشی را در آن رونق دهیم، بنابراین از هیات‌هایی که بخواهند مسابقات و تمرینات ورزشی خود را به آنجا منتقل کنند، استقبال می‌کنیم. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: از آنجایی که فصل بهار را در پیش د اریم و دهکده المپیک هم دارای طبیعتی زیبا است، لذا اگر برنامه‌ای را در این مجموعه برگزار کنیم، قطعا با استقبال مردم هم مواجه خواهد شد.

وی به وجود برخی پروژه‌های نیمه کاره در این مجموعه و ظرفیت آن برای احداث پروژه‌های جدید هم اشاره کرد و گفت: اگر سرمایه گذاری بخواهد در این مجموعه سرمایه گذاری داشته باشد، حمایت‌های لازم را از او خواهیم داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان به پروژه چند ساله پیست سواری کاری کرمانشاه در این مجموعه هم اشاره کرد و گفت: برای این پروژه از محل سفر ریاست جمهوری به استان بودجه‌ای در نظر گرفته شده، اما هنوز تخصیص پیدا نکرده که پیگیر تخصیص آن هستیم.

وی با اشاره به نقشی که هیات موتورسواری و اتومبیلرانی می‌تواند در افزایش مهارت رانندگی بین مردم داشته باشد، گفت: با توجه به آمار بالای تصادفات در کشور و به تبع در استان ما، از این هیات انتظار می‌رود که از بُعد همگانی در بحث افزایش مهارت رانندگی مردم فعالیت‌های بیشتری داشته باشد.

حاتمی با ابراز رضایت از فعال بودن هیات‌های شهرستانی رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در استان، اظهار کرد: در شهرستان‌های استان استعداد‌های زیادی وجود دارد که از دل آن‌ها می‌توان قهرمانان بزرگی را پرورش داد، لذا توجه به شهرستان‌ها و مناطق محروم باید در دستور کار همه هیات‌ها قرار گیرد.

وی با انتقاد از عدم حضور مسئولین فدراسیون در مجمع سالیانه این هیات، گفت: باتوجه به اینکه مجمع سالیانه فرصت خوبی برای بیان مطالبات و دغدغه‌های ورزشکاران است، بنابراین مسئولین فدراسیون برای شنیدن این دغدغه‌ها باید در این مجمع حضور پیدا می‌کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: از طرفی فدراسیون حمایت مالی چندانی از هیات استان ندارد که امیدواریم در این زمینه شاهد همراهی بیشتر فدراسیون باشیم.

وی از هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه به عنوان یکی از هیات‌های فعال و موفق استان یاد و از تلاش‌های این هیات قدردانی کرد .