فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی:
ایادی داخلی و خارجی استکبار به دنبال ناکارآمدی نظام هستند
ایادی داخلی و خارجی استکبار به دنبال ناکارآمدی نظام هستند

 سردار احمدرضا رادان صبح امروز دوشنبه در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد افزود: امروز گروهی از جوانان غیور لباس خدمتگزاری را بر تن کردند تا پلیسی شایسته برای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند و با قدرت و صلابت در مقابل قانون گریزان و هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه بایستند.

وی اظهارداشت: فرزندان انتظامی با برخورد کریمانه پاسخگو نیاز‌ها و دغدغه‌های مردم در حوزه‌های انتظامی و امنیتی خواهند بود، البته امنیتی که توام با آسایش و آرامش باشد و خدمتگزاری واقعی برای مردم باشند.

فرمانده کل انتظامی تاکید کرد: از طرفی استکبار و ایادی داخلی و خارجی به دنبال این هستند تا امنیت را که یکی از مزیت‌های راهبردی کشور و انقلاب اسلامی است هدف قرار داده تا کارآمدی نظام را مخدوش کنند.

به گفته سردار رادان، دهه فجر، راهپیمایی ۲۲ بهمن، نیمه شعبان و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نشانه‌های اخیر بود که دشمن برای ایجاد ناامنی و مایوس نمودن مردم هرکاری کرد، اما مردم فهیم کشور با حضور گسترده خود نقشه دشمن را نقش بر آب نموده و سربازان ولایت در انتظامی جمهوری اسلامی ایران با غیرت مجاهدانه در صحنه حضور یافته و امنیتی مطلوب را برقرار کردند.