داداش زاده: مالکان جدید سرخابی به سمت دلالان نروند

بهزاد داداش زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی سرخپوشان برابر تیم گل گهر سیرجان اظهار کرد: تیم پرسپولیس جایی برای اشتباه ندارد و این تیم با رقیبش استقلال ۳ امتیاز اختلاف دارد. ضمن اینکه تیم سپاهان هم  با تساوی برابر تیم تراکتور از کورس قهرمانی فاصله گرفته  و  این به نفع سرخپوشان است، که بتواند همه بازی‌های خود را پیروز شود.

او افزود: تیم پرسپولیس حال و روز خوبی دارد و انصافا اکنون تیم  یکدست و خوبی  است و فقط  سرخپوشان باید از حاشیه فاصله بگیرند تا بتوانند در ادامه بازی‌ها موفق‌تر باشند و ثمره موفقیت برای پرسپولیس می‌تواند قهرمانی مجدد باشد به شرطی که بتوانند حواشی را جمع کنند. سرخپوشان باید منتظر لغزش استقلال باشند تا بتوانند قهرمانی را به دست آورند.

داداش زاده درباره اینکه علیرضا بیرانوند دچار شکستگی مچ دست شده است و نمی‌تواند تیمش را در بازی با گل گهر همراهی کند، گفت: بیرانوند باید پاسخگو باشد که علتش چه چیزی هست  و چه مشکلی پیش آمده، که چنین اتفاقی رخ داده است. او واقعیت را به هواداران بگوید و با احساسات طرفداران بازی نکند.  

او درباره اینکه مشخص نیست بیرانوند در اردوی تیم ملی مصدوم شده یا در تمرینات پرسپولیس چنین اتفاقی برایش رخ داده است، گفت: بیرانوند شهامت این را داشته باشد و واقعیت را بیان کند. ما هر چه بگوییم گمانه زنی هست و حاشیه به تیم وارد می‌کند. البته پرسپولیس باید یک گلر ششدانگ جذب می‌کرد تا جایگزین برای بیرانوند داشته باشد تا در چنین روز‌هایی به چه کنم چه کنم نیفتیم. ضمن اینکه رفیعی گلر جوان و با انگیزه‌ای است و بازی خوبی برابر ذوب آهن انجام داد. به نظرم باید بیشتر به این گلر جوان فرصت بدهند و در بازی‌های جام حذفی و بازی‌هایی که ریسکش کمتر است بازی اش می‌دادند تا او به فرم ایده آل می‌رسید و نباید کار به اینجا می‌رسید.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه به نظرش رفیعی می‌تواند جایگزین خوبی برای بیرانوند باشد، بیان کرد: بیرانوند در بازی‌های اخیر گلر ششدانگ نبود و گل‌های خیلی بدی خورد. به نظرم اگر قرار است چنین گل‌هایی بیرانوند بخورد گلر جوان دریافت کند بهتر است.

داداش زاده درباره اینکه تیم پرسپولیس می‌تواند به صدر جدول برسد، گفت: تیم پرسپولیس دارد خوب پیش می‌رود و اگر  تیم استقلال لغزشی داشته باشد و ۲ مساوی کسب کند و پرسپولیس ۲ بازی اش را پیروز شود در آن صورت سرخپوشان چایگزین آبی پوشان در صدرجدول می‌شوند.

او درباره اینکه تیم پرسپولیس می‌تواند مجوز حرفه‌ای دریافت کند، گفت: هر ساله همین مشکلات وجود دارد. به هر حال پرسپولیسی‌ها باید صادق باشند و واقعیت را به مردم بگویند. این دفعه مردم کوتاه نمی‌آیند در صورتی که پرسپولیسی‌ها دروغ بگویند. اگر مجوز حرفه‌ای صادر نشده به مردم اعلام کنند و اگر هم دریافت کردند اطلاع رسانی کنند. ما می‌دانیم که مشکل مالکیتی دارند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه سرخابی‌ها علیه یکدیگر بیانیه صادر می‌کنند، گفت: به نظرم این ۲ باشگاه نباید به جان هم بیفتند و علیه یکدیگر خط و نشان بکشند و هر کدام به فکر تیم خود باشند و این اختلافات به ضرر فوتبال است. مطمئن باشید از این اختلافات دیگران سود می‌برند.

داداش زاده درباره اینکه قرار است تیم پرسپولیس را به بانک ملت واگذار کنند، گفت: به نظرم پرسپولیس  و استقلال را به هر تیمی می‌دهند خیلی خوب است. البته خواهش می‌کنم که مدیران  بانکی و یا هر ارگانی که مسئولیت سرخابی‌ها را برعهده می‌گیرند از پیشکسوتان به حق و صاحب تفکر حرفه‌ای و جدید هستند استفاده کنند. توصیه ام به مالکان جدید سرخابی این است که به دنبال دلالان و افراد سودجو نروند. پیشکسوتانی به باشگاه بیاورند که شکمشان سیر است و از لحاظ مالی مشکلی ندارند.