پروازهای فوق العاده به نجف تا عید فطر ادامه دارد

حسام قربانعلی سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه روند انجام پرواز های داخلی و خارجی در ایام نوروز  به صورت مستمر تا پایان تعطیلات عید فطر ادامه دارد گفت: تا زمانی که تقاضا و مسافر در این بخش وجود داشته باشد و ناوگان فعال داریم پروازهای فوق العاده در تمامی مسیرها برقرار است.

وی همچنین از پروازهای فوق العاده به نجف و عتبات هم خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ و همزمانی آن با ماه مبارک رمضان ، رشد تقاضا سفر هوایی در مسیر تهران به نجف اشرف و بالعکس را به همراه داشت .

قربانعلی اظهار کرد: از بازه زمانی ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا روزهای پایانی بازگشت مسافران نوروزی ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ، نزدیک به ۱۱ هزار مسافر عتبات عالیات در مسیر تهران به نجف و بالعکس جابجا شدند. 

وی ادامه داد: با توجه به رشد تقاضا در این مسیر پروازی یاد شده، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با برقراری پروازهای فوق العاده ، بخشی از تقاضای موجود را پاسخگو بود.

قربانعلی افزود: در این بازه زمانی ۴۴ پرواز برنامه ای و فوق العاده برای جابجایی مسافران عتبات عالیات انجام شد.در صورتی که تقاضا همزمان با ایام عید فطر وجود داشته باشد پروازهای نجف به صورت فوق العاده ادامه دارد.