پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به خانواده شهید خرسندیان

متن پیام تسلیت دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی بدین شرح است:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم شهیدان گرانقدر خرسندیان

سلام علیکم

پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.

مرحوم «حاج امراله خرسندیان» پدر شهیدان والامقام «اله کرم و شیخ محمد خرسندیان و آله کس نوربخش» پس از سال‌ها صبر و بردباری ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفر کرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستم.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان شاء الله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

گفتنی است مراسم تشییع و خاکسپاری پدر شهیدان الله کرم خرسندیان، الله کس نوربخش و حجت الاسلام محمد خرسندیان امروز پنج شنبه ۲۳ فروردین ساعت ۱۵ از شرف آباد به سمت زادگاهش چیتاب برگزار می‌شود.

شهید الله کرم در شهریور سال ۱۳۶۰ به شهادت رسید، الله کس سال ۱۳۶۱ در عملیات رمضان آسمانی شد و شیخ محمد خرسندیان نیز چهارم دی ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۴ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.