دو تصادف با ۷ مصدوم در گرگان و علی آباد کتول
دو تصادف با ۷ مصدوم در گرگان و علی آباد کتول

 رضا حاجیلری با اشاره به افزایش تردد‌ها در تعطیلات عید فطر گفت: ساعت ۲۳:۷ پنجشنبه ۲۳ فروردین، مرکز ۱۱۲ استان تیم پایگاه زیارت را برای پوشش حادثه تصادف دو خودروی پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ به جاده ناهارخوران گرگان اعزام کرد.

معاون امدادونجات جمعیت هلال‌احمر گلستان افزود: این دو خودرو ۸ سرنشین داشتند که ۳ نفر از آنها مصدوم شدند. نجاتگران با انجام اقدامات اولیه ۲ نفر از مصدومان را به بیمارستان ۵ آذر گرگان انتقال دادند.

وی ادامه داد: ساعت ۱:۱۱ بامداد امروز جمعه، تصادف دیگری در دهنه زرین گل علی آباد کتول، منطقه جنگلی توسکایی به وقوع پیوست که در پی انحراف از مسیر پژو روآ و تصادف با موانع اطراف جاده ۴ نفر مصدوم شدند. 

حاجیلری خاطر نشان کرد: نجاتگران یکی از مصدومین که محبوس در خودرو شده بود را با ابزار نجات رهاسازی و تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی تصریح کرد: پس از آن انجام اقدامات اولیه، نجاتگران هلال‌احمر یک مصدوم را به بیمارستان بقیه الله الاعظم علی آباد کتول انتقال دادندو ۳ مصدوم هم توسط اورژانس انتقال داده شد.

وی در پایان از مسافرینی که در حال بازگشت به شهر‌های خود هستند خواست برای حفظ جان خود و خانواده با آرامش و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.