تور آزاد والیبال ساحلی تایلند/ پیروزی ملی‌پوشان ساحلی ایران برابر مالدیو

 مسابقات والیبال ساحلی تور آزاد سامیلا تایلند از امروز (شنبه ۲۵ فروردین) آغاز شد و به مدت چهار روز (۲۸ فروردین) پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران یک (عباس پورعسگری/علیرضا آقاجانی) که در گروه چهارم این رقابت‌ها قرار دارد و در نخستین بازی خود موفق به شکست دو بر صفر هند شده بود، در دومین مسابقه به مصاف مالدیو دو (Ahmed/Ali) رفت و این تیم را نیز دو بر صفر از پیش رو برداشت.

ملی پوشان ایران با اقتدار و امتیاز‌های ۲۱ بر ۷ و ۲۱ بر ۱۳ مالدیو دو را شکست دادند تا فردا (یکشنبه ۲۶ فروردین) در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف حریف سرسخت قطر یک (Ahmed/M. Ihab) بروند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران دو (عبدالحامد میرزاعلی/ابوالحسن خاکی‌زاده) نیز که در نخستین مسابقه خود در گروه پنجم موفق به شکست دو بر یک قزاقستان یک شده بود، در دومین دیدار مرحله مقدماتی به مصاف استرالیا دو (Burnett/Pearse) رفت.

میرزاعلی و خاکی‌زاده در ست دوم این دیدار ۲۱ بر ۱۰ نماینده استرالیا را شکست دادند، اما در ست‌های اول و سوم با امتیاز‌های ۲۱ بر ۱۲ و ۱۵ بر ۱۲ نتیجه را به حریف واگذار کردند.

تیم ملی والیبال ساحلی دو ایران فردا در آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف سریلانکا دو می‌رود.

رحمان رئوفی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و غلامرضا بحریه (سرپرست) ملی‌پوشان کشورمان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.