نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم‌ملی وزنه‌برداری قدرتی مشخص شدند

کیوان خوشبخت رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: در بخش پرس‌سینه بی لوازم قهرمانی باشگاه‌های کشور در رده بزرگسالان و در وزن ۵۹ کیلوگرم حمزه طاهری از تیم خوزستان الف، علی شهنوازی از جهاد و علی جوکار از لرستان به تیم صاحب عنوان‌های اول تا سوم شدند.

وی افزود: در وزن ۶۶ کیلوگرم هم حمید کریمی از مهاباد، محمد بادنوروز از خوزستان و محمد پرورده از خوزستان به رتبه‌های اول، دوم و سوم دست یافتند.

خوشبخت اضافه کرد: صالح محمدی از زنجان، اویس رمضانی از ایلام و امیر صافدل از رشت نیز جایگاه‌های اول تا سوم وزن ۷۴ کیلوگرم را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه در وزن ۸۳ کیلوگرم هم علی اکبر محمدزمان از فارس، ناصر محمدی از خراسان رضوی و سیدیوسف احمدی از تیم گلادیاتور به ترتیب رتبه‌های سه گانه را کسب کردند، ادامه داد: همچنین رضا دهقانی از خوزستان، حبیب آرپناهی از خوزستان و سجاد اشکانی از فارس در وزن ۹۳ کیلوگرم در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد اظهار کرد: در وزن ۱۰۵ کیلوگرم حسین صباغ سرای از پارس تبریز، رحیم عسگریان از فارس و شاهین پالاوی از مهاباد به ترتیب گردن آویز مدال‌های طلا، نقره و برنز شدند.

خوشبخت در ادامه گفت: در وزن‌های منفی ۱۲۰ به ترتیب سجاد بیاتیان از مرکزی، امین فتح‌اللهی از تیم گلادیاتور و سیدسجاد انوشه از تیم شهید واحدی البرز و همچنین وزن مثبت ۱۲۰ هم به ترتیب سجاد مسعودی از خوزستان، کمال مام رسول از مهاباد و مجتبی سفلانی از رفسنجان در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

وی افزود: در بین تیم‌های شرکت‌کننده هم در رده سنی بزرگسالان به ترتیب تیم‌های خوزستان الف، فارس و مهاباد در رتبه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.