همزمان با گذشت ۲۲۷ روز از تجاوز صهیونیست‌ها؛
شمار شهدای نوار غزه به ۳۵ هزار و ۵۶۲ نفر رسید

وزارت بهداشت نوار غزه امروز (دوشنبه) همزمان با دویست و بیست و هفتمین روز جنگ رژیم صهیونیستی علیه این منطقه از افزایش شمار شهدا به ۳۵ هزار و ۵۶۲ نفر خبر داد.

به نقل از خبرگزاری شهاب، در بیانیه وزارت بهداشت نوار غزه آمده است که ارتش رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب ۱۰ جنایت در این منطقه شده است.

براساس بیانیه مذکور، این جنایات ۱۰۶ شهید و ۱۷۶ زخمی برجای گذاشته است. این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که با احتساب شهدای جدید، از روز هفتم اکتبر (۱۵ مهر) تاکنون ۳۵ هزار و ۵۶۲ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

وزارت بهداشت نوار غزه در ادامه شمار آخرین آمار زخمی‌ها را نیز ۷۹ هزار و ۶۵۲ نفر اعلام کرد.

این وزارتخانه در ادامه اعلام کرد که پیکر شماری از شهدا همچنان در زیر آوار مانده و در کنار جاده‌ها رها شده است و به دلیل ادامه بمباران امکان دسترسی و انتقال آنها وجود ندارد.

با گذشت بیش از هفت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهاد‌های امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از بیش از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

منبع: ایرنا