برگزاری مراسم سومین روز شهادت آیت‌الله رئیسی در کرمانشاه

حجت‌الاسلام مهدی عبدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در خصوص برنامه‌های اجرای هفته جاری، گفت : مراسم سومین روز شهادت آیت‌الله رئیسی شهید خدمت و همراهانشان، در مسجد جامع کرمانشاه در حال برگزاری است.

وی ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در این مراسم، اضافه کرد: بعد از پایان مراسم شهادت آیت‌الله رئیسی در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه، مراسم تشییع شهید والا‌مقام سرهنگ دوم مسعود کرمی که ۳۰ اردیبهشت‌ماه در درگیری با شرور مسلح در تهران به فیض عظمای شهادت نائل آمد، برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: برنامه هفتم شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان در روز پنجشنبه ساعت ۱۱ صبح در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار خواهد شد و یک مراسم در روز شنبه در دانشگاه رازی و صبح همان روز مراسمی در حسینیه ثارالله به مناسبت هفتمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان برگزار خواهد شد.

وی در خصوص برنامه‌های ارتحال سالگرد امام خمینی (ره)، گفت: در چهاردهم خرداد‌ماه مصادف با سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) مراسمی را در مسجد‌النبی طاق‌بستان در ساعت ۱۶ با سخنرانی حجت‌الاسلام هادی صادقی معاون توسعه و شورای حل اختلافات قوه قضائیه کشور برگزار خواهد شد.