اعتراف مقام رژیم صهیونیستی: نمی‌توان به سادگی تونل‌های غزه را از بین برد

به نقل از الجزیره، هرتزی هالوی گفت: در جنگی برای تخریب تونل‌هایی هستیم که طی چندین سال حفر شدند و در یک ماه نمی‌توان این تونل‌ها را از بین برد.

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی، افزود: ما به دنبال استرداد زنده اسرا و انتقال اجساد اسرای کشته شده به (رژیم) اسرائیل هستیم.

وی اضافه کرد: ما حاضریم برای استرداد اجساد اسرای کشته شده در غزه و دفن آنها در اسرائیل دست به عملیاتی خطرناک و پیچیده بزنیم و این از ارزش زیادی برخوردار است.

 پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

منبع:ایرنا