امام جمعه ایلام:
شهید جمهور اسوه و الگوی خدمت بودند

حجت الاسلام اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت و در جمع کارکنان انتظامی استان، اظهار کرد: مردم قدرشناس هستند و عاشقان قدرت را از تشنگان قدرت تشخیص می‌دهند و این را در مراسم تشییع شهدای خدمت در چند روز اخیر نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه چهره و خدمات آیت اله رئیسی برای ما ناشناخته است، اضافه کرد: دلسوزی برای مردم و اقدامات جهادی از خصایص ارزنده‌ای بود که این شهید برجسته را نزد مردم محبوب کرده بود.

وی با بیان اینکه وقوع این حادثه باعث عکس العمل در سایر کشور‌ها شد، گفت: اعلام عزای عمومی در کشور‌های همسایه و شرکت مقامات بلندپایه از اقصی نقاط جهان در مراسم تشییع شهید جمهور نشان دهنده انسجامی است که ایشان در زمان خدمت باسایر کشور‌ها برقرار کرد.

وی از شهید آیت اله رئیسی به عنوان یک الگو و سرمشق برای کارگزاران نظام نام برد و گفت: ثمرات خون شهدای خدمت در انتخابات بعدی است و مردم می‌دانند به چه کسی رای بدهند که مسیر تبعیت پذیری از رهبری را ادامه دهند.

امام جمعه ایلام در بخش پایانی سخنانش با اشاره به اینکه از خداوند به خاطر داشتن ولایت فقیه شاکریم و با حضور معظم له هیچ گونه آسیبی به مملکت وارد نمی‌شود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی در طول زمان حوادث سخت‌تری را پشت سرگذاشته وحتی زمانی که وقوع برخی جریانات فضا را برای تغییر نظام فراهم کرده بود، نقش ولایت فقیه باعث شد دشمن به اهدافش نرسد.

 امروز با حضور حجت‌الاسلام اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام، معاون سیاسی و امنیتی استاندار و حضورپرشور کارکنان انتظامی مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در حسینه سید الشهدا (ع) ستاد انتظامی استان برگزار شد.

منبع: مهر