آیت الله رئیسی در خدمت رسانی تعطیلی نمی شناخت

سردار سید مجید موسوی امروز( پنج شنبه ۳ خرداد) در مراسم گرامیداشت سوم خرداد و شهادت رئیس جمهور و همراهان در گلزار شهدای رشت اظهار کرد:شهدا در قهقهه مستانه شأن زنده‌تر از همیشه هستند و معنویت وجودی شأن در جامعه جاری و ساری است.

مسئول حفاظت اطلاعات ستاد کل سپاه با بیان اینکه  اقتدار، عزتمندی، تعالی ایمانی و معنویت جامعه امروز را مرهون فرهنگ شهادت هستیم، افزود: رمز پایداری و جاودانگی نام شهدا را می‌توان در زندگی عابدانه و ایمان محورانه شأن جست و جو کرد.

وی به تشریح اثرات ارزشمند شهدا در جامعه پرداخت و افزود: نگاه محبت آمیز شهدا در زندگی انسان بسیار ارزشمند و اثرگذار است و قطعاً حضور در مهمان لاله‌ها اتفاقی نیست بلکه از جانب شهدا دعوت شدیم.

مسؤول حفاظت اطلاعات ستاد کل سپاه با بیان اینکه شهید رئیسی در خدمت به رسانی صادقانه به مردم تعطیلی نمی‌شناخت، گفت: آیت الله رئیسی در جهاد در راه خدا و خدمت رسانی به مردم خستگی را خسته کرده بود.

سردار موسوی با بیان اینکه شهدا سِّر عزت و سربلندی انقلاب اسلامی است، گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا از شهادت کمتر نیست و برپایی این مجالس و محافل شهدا مقدمه انسان سازی جامعه است.

وی با اشاره به اینکه فتح خرمشهر با دست خالی و با تکیه بر روحیه ایمانی و انقلابی محقق شد، گفت: فتح خرمشهر در صورت شکل گرفت که حتی سیم خاردار هم نداشتیم و تمام جبهه کفر علیه ایران اسلامی به صف شده بودند تا این کشور و انقلاب را به زانو بزنند.


مسؤول حفاظت اطلاعات ستاد کل سپاه با بیان اینکه رمز پیروزی بیت المقدس توجه و توسل به باری تعالی بود، گفت: آزادی خرمشهر به تعبیر حضرت امام؛ معجزه الهی بود.
به گفته وی، دستگیری بیش از ۲۸۰ اسیر از مقامات ارشد نظامی اسرائیل دستاورد مهم طوفان الاقصی بود.

سردار موسوی با اشاره به عملیات کم نظیر طوفان الاقصی بیان کرد: عملیات طوفان الاقصی در امتداد مجاهدت‌ها و فداکاری‌های شهدای جبهه اسلامی است.

مسؤول حفاظت اطلاعات ستاد کل سپاه با بیان اینکه طوفان الاقصی شکست غیر قابل ترمیمی برای اسرائیل رقم زد، گفت: نگاه عاشورایی در مسائل توفیق آمیز است و عملیات طوفان الاقصی هم از مسیر عاشورا می‌گذرد.

سردار موسوی با اشاره به عملیات غرورآفرین وعده صادق بیان کرد: عملیات وعده صادق در تاریخ بشریت نمونه و نظیر نداشت و این عملیات با بیش از ۳۰۰ موشک و پهپاد علیه اسرائیل با موفقیت صورت گرفت.

سردار موسوی با بیان اینکه وعده صادق بر قدرت، اقتدار و عزتمندی ایران اسلامی افزود، گفت: عملیات افتخار آمیز و غرور آفرین وعده صادق دشمنان را سر جایشان نشاند.

وی با بیان اینکه آیت الله رئیسی در عملیات صادق نقش جهادی ایفا کرد، افزود: موضع شناسی آیت الله شهید رئیسی در وعده صادق انقلابی و جهادی بود.