آیت الله رئیسی مصداق بارز عدالت طلبی بود

احسان یاوری عنوان کرد: عدالت طلبی، مبارزه با فساد، صداقت، مردمداری و خدمتگزاری به مردم بویژه مستضعفین بارزترین صفات رئیس جمهور فقید بود.

وی با اشاره به عملکرد شهید رئیسی در سال های حضور در قوه قضائیه، آستان مقدس رضوی و دولت اظهار کرد: ایشان نماد پاکدستی و خدمت به خلق الله بود که توانست در دوره حضور کوتاهش در منصب ریاست جمهوری به این مقام شان و منزلت ویژه عطا نماید.

وی گفت: تعهد به اخلاق و ممانعت از ناامیدی شهروندان نسبت به انقلاب اسلامی از دیگر ویژگی های این شهید بزرگوار بودند.

یاوری تلاش وافر برای احیای کارگاه ها و کارخانجات بر زمین مانده و رونق اقتصادی و رفع بیکاری را سیاست کلان رئیس جمهور فقید دانست و تصریح کرد: این برنامه های رئیس جمهور فقید با موفقیت کامل در خلال سه سال اخیر به سرانجام رسید.

وی شهادت آیت‌الله رئیسی در راه خدمت به ایران اسلامی را آرزوی قلبی ایشان دانسته و به نقل از برخی اطرافیان ایشان گفت: آقای رئیسی در شبهای قدر از خداوند متعال تقاضا نموده که در راه تحقق آمال نظام اسلامی به شهادت رسد.

معاون استاندار به نقش و جایگاه والای رئیس جمهور فقید نزد رهبری معظم انقلاب پرداخته و طمأنینه ایشان در مواجهه با خبر شهادت رئیس جمهور و همراهانش را ستودنی و مایه دلگرمی دلبستگان به انقلاب اسلامی دانست.