تنبلی و خستگی در مسیر خدمت به مردم معنایی ندارد

  رضا شریفی در نشست بزرگداشت شهدای خدمت در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل ضمن تسلیت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رییسی اظهار کرد: در حادثه اخیر جمع مهمی از نخبگان کشور از جمله رییس جمهور انقلابی و خستگی ناپذیر جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسیدند که در راه خدمت به مردم در جای جای ایران اسلامی لحظه‌ای خستگی به خود راه نمی دادند.

وی افزود: قرار بود پس از سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی شاهد حضور ایشان در سیستان و بلوچستان و افتتاح پروژه‌های مهمی در استان باشیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ما باور داریم روح شهدا حاضر و ناظر هستند بنابراین مسیر خدمت به مردم باید با قدرت و قوت ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: تنبلی و خستگی در مسیر خدمت به مردم معنایی ندارد و همگی با تمام توان و ظرفیت خود باید برای ارتقا زندگی مردم بکوشند.

شریفی اذعان کرد: شهید آیت الله رئیسی یک مدل مدیریتی مطلوب را از خود بر جا گذاشت که لازم است از این الگو برای آبادانی و توسعه هرچه بیشتر استان سیستان و بلوچستان بهره‌گیری کنیم.

وی تاکید کرد: شهادت آیت الله رئیسی نشان داد که می‌شود رئیس جمهور بود اما فراجناحی و مردمی نیز بود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: آیت الله رئیسی همواره از پروژه‌ها در همه نقاط کشور بازرسی و سرکشی می‌کرد و توجه زیادی به مناطق محروم داشت.