شهردار منطقه ۱۱ شیراز:
‌تردد افراد توان‌خواه در شیراز تسهیل شود

جلسه معاونین اجرایی مناطق ۱۱ گانه شهرداری شیراز امروز، ۲۲ خردادماه با محوریت مناسب‌سازی و برون‌سپاری ۱۳۷ به میزبانی شهرداری منطقه ۱۱ برگزار شد.

در این نشست به موضوع مناسب‌سازی سطح شهر و ارائه عملکرد و رفع نواقص گذشته پرداخته شد و معاونین گزارشی از اقدام‌های انجام شده در خصوص مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی برای افراد کم‌توان و سالمندان ارائه دادند و همچنین به بررسی چالش‌ها و موانع موجود در این زمینه پرداختند.

علی فراشائیان، شهردار منطقه ۱۱ شیراز هم در این نشست، بر ضرورت تسریع در روند مناسب‌سازی سطح شهر و رفع نواقص موجود تاکید کرد و از معاونین خواست، زمینه را برای تردد آسان‌تر و ایمن‌تر شهروندان، به ویژه افراد توانخواه فراهم کنند.

یکی دیگر از موضوعات مورد بحث در این جلسه، برون‌سپاری خدمات سامانه ۱۳۷ بود. در این خصوص، معاونین اجرایی نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند و مقرر شد حوزه سیاست‌گذاری در این خصوص بررسی‌های لازم را انجام داده و پس از جمع‌بندی نظرات، تصمیم‌گیری نهایی در خصوص برون‌سپاری خدمات سامانه ۱۳۷ اتخاذ شود.

هدف از برون‌سپاری خدمات ۱۳۷، ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به شهروندان، افزایش پاسخگویی و شفافیت، کاهش هزینه‌ها و بهره‌مندی از تخصص بخش خصوصی است.