باشگاه خبرنگاران - مسئولان ستادخدمات سفر گناوه از میهمانان نوروزی استقبال کردند
در نخستین روز از تعطیلات نوروز، مسئولان کمیته‌های ستاد خدمات سفر شهرستان گناوه در آیینی از میهمانان نوروزی در ورودی‌های این شهر با اهدای گل، شیرینی و بسته‌های فرهنگی استقبال کردند.
باشگاه خبرنگاران - راهیان نورتحکیم دهنده ارزش‌های دفاع مقدس است
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهرگفت: اقدام فرهنگی راهیان نور تحکیم دهنده عاطفی ارزش‌های رزمندگان و تجلی گاه آن ارزش‌ها در زمان کنونی است که جوانان از این ارزش‌ها برای پند گرفتن در زندگی شخصی و کاری خود استفاده می‌کنند.
باشگاه خبرنگاران - هلال احمربوشهر ۹۷ پست ایمنی راه اندازی کرد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت:۹۷ پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی درنوار ساحلی و ورودی شهر‌های این استان راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران - آمادگی مراکز درمانی و بهداشتی برای ارائه خدمات سلامت به مسافران نوروزی
رئیس بهداشت و درمان شهرستان جم از آمادگی کامل مجموعه مراکز درمانی و بهداشتی این شهرستان برای ارائه خدمات سلامت به مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران - بازدید دامپزشکی دشتی از مراکز عرضه مواد خام دامی در سال ۹۶
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی گفت: بیش از سه هزار و ۳۰۰ بازدید توسط دامپزشکی دشتی از مراکز عرضه مواد خام دامی در سال ۹۶ انجام شد.
باشگاه خبرنگاران - تیم خودرویی و موتوری پلیس در شهر‌های استان بوشهر مستقر شد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: در اجرای طرح نوروزی ۹۲ تیم خودرویی و موتوری پلیس در شهر‌های استان بوشهر مستقر شد.
باشگاه خبرنگاران - ۵۵۰ تن از بسیجیان دشتی و عسلویه راهی مناطق عملیاتی شدند
در آستانه فرارسیدن سال نو ۵۵۰ تن از بسیجیان شهرستان‌های دشتی و عسلویه از توابع استان بوشهر در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دوران دفاع مقدس اعزام شدند.
باشگاه خبرنگاران - ۴۶ پایگاه راهداری در جاده‌های استان بوشهر مستقر شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: در اجرای طرح نوروزی ۳۰ پایگاه سیار و ۱۶ پایگاه ثابت در جاده‌های این استان مستقر شد.
باشگاه خبرنگاران - برترین‌های مسابقه عکاسی روز بوشهر معرفی شدند
برترین‌های مسابقه عکاسی دهمین نکوداشت روز بوشهر که در قالب تور عکاسی یکروزه در روز ۱۸ اسفندماه برگزار شد، معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران - تاکنون ۱۲ هزار و ۲۷۲ زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به آغاز اعزام کاروان راهیان نور به سرزمین‌های دفاع مقدس گفت: امسال تاکنون ۱۲ هزار و ۲۷۲ زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.
باشگاه خبرنگاران - انعقاد تفاهم‌نامه در راستای مهارت‌افزایی و حرفه آموزی دانش‌آموزان
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت‌آموزی دانش‌آموزان گفت: در راستای مهارت‌افزایی و حرفه آموزی دانش‌آموزان با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر تفاهم‌نامه منعقد شده که باید دانش‌آموزان از این فرصت ممتاز بهره‌مند شوند.
باشگاه خبرنگاران - کتاب جایگاه بحرین در دریانوردی و تجارت دریایی در دشتی رونمایی شد
کتاب ' جایگاه بحرین در دریانوردی و تجارت دریایی' یکشنبه شب در آیین شبانه ادبی در شهرستان دشتی استان بوشهر رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران - اهداء اعضای بیماران مرگ مغزی، ۵۰ درصد افزایش یافته است
مسئول واحد فراهم‌آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه اهداء اعضای بیماران مرگ مغزی، ۵۰ درصد افزایش یافته است گفت: از ابتدای امسال تاکنون اعضای ۱۸ بیمار مرگ مغزی در استان بوشهر اهداء شده است.
باشگاه خبرنگاران - محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیک نوروزی جاده‌های استان بوشهر مشخص شد
رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در تعطیلات نوروز محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی در جاده‌های این استان اعمال شده است.
باشگاه خبرنگاران - بیش از هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی استان بوشهر انجام شد
مدیر بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی استان بوشهر انجام شد.
2