لیگ‌های برتر فوتبال و فوتسال ایران
برنامه مسابقات ليگ برتر ايران
هفته:
يکشنبه ۲۸ مهر
۱۶:۰۰ ماشین سازی تبریز ۲ - ۳ فولاد
۱۸:۰۰ پارس جنوبی جم ۰ - ۰ صنعت نفت
۱۸:۰۰ پرسپولیس ۲ - ۱ پیکان
دوشنبه ۲۹ مهر
۱۵:۳۰ نساجی مازندران ۰ - ۴ تراکتورسازی
۱۶:۳۰ گل گهر سیرجان ۰ - ۲ سپاهان اصفهان
۱۶:۴۵ سایپا تهران ۰ - ۴ استقلال
۱۶:۵۰ ذوب آهن ۰ - ۱ شهر خودرو
۱۷:۰۰ نفت مسجد سلیمان ۱ - ۰ شاهین شهرداری بوشهر
جدول ليگ برتر ايران
تیم بازی ها امتیاز
۱ سپاهان اصفهان ۷ ۱۷
۲ تراکتورسازی ۷ ۱۷
۳ شهر خودرو ۷ ۱۶
۴ فولاد ۷ ۱۲
۵ صنعت نفت ۷ ۱۲
۶ پرسپولیس ۷ ۱۲
۷ نفت مسجد سلیمان ۷ ۱۱
۸ استقلال ۷ ۹
۹ نساجی مازندران ۷ ۹
۱۰ پارس جنوبی جم ۷ ۷
۱۱ ماشین سازی تبریز ۷ ۷
۱۲ سایپا تهران ۷ ۷
۱۳ پیکان ۷ ۵
۱۴ ذوب آهن ۷ ۴
۱۵ گل گهر سیرجان ۷ ۳
۱۶ شاهین شهرداری بوشهر ۷ ۱
جدول کامل ليگ برتر ايران
ليگ برتر فوتسال
برنامه مسابقات ليگ برتر فوتسال
هفته:
چهارشنبه ۲۷ شهريور
۱۸:۰۰ هایپرشهر شاهین شهر ۶ - ۲ شاهین کرمانشاه
۱۸:۰۰ مس سونگون ۳ - ۲ گیتی پسند اصفهان
۱۸:۰۰ حفاری اهواز ۳ - ۱ ارژن شیراز
۱۸:۰۰ فرش‌آرا ۶ - ۴ اهورا بهبهان
۱۸:۰۰ آذرخش بندرعباس ۲ - ۳ مقاومت البرز
۱۸:۰۰ سن‌ایچ ساوه ۲ - ۳ ستارگان ورامین
۱۸:۰۰ شهروند ساری ۳ - ۲ سوهان محمد سیما قم
جدول ليگ برتر فوتسال
تیم بازی ها امتیاز
۱ مس سونگون ۱۲ ۲۳
۲ گیتی پسند اصفهان ۱۳ ۲۳
۳ سن‌ایچ ساوه ۱۳ ۲۳
۴ فرش‌آرا ۱۳ ۲۳
۵ سوهان محمد سیما قم ۱۳ ۲۲
۶ ستارگان ورامین ۱۳ ۲۲
۷ شهروند ساری ۱۳ ۱۹
۸ حفاری اهواز ۱۳ ۱۸
۹ مقاومت البرز ۱۲ ۱۷
۱۰ اهورا بهبهان ۱۳ ۱۴
۱۱ هایپرشهر شاهین شهر ۱۳ ۱۴
۱۲ آذرخش بندرعباس ۱۳ ۱۲
۱۳ شاهین کرمانشاه ۱۳ ۱۰
۱۴ ارژن شیراز ۱۳ ۸
جدول کامل ليگ برتر فوتسال
لیگ معتبر فوتبال اروپایی
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات لیگ برتر انگلیس
هفته:
شنبه ۲۷ مهر
۱۵:۰۰ اورتون ۲ - ۰ وستهام
۱۷:۳۰ لسترسیتی ۲ - ۱ برنلی
۱۷:۳۰ استون ویلا ۲ - ۱ برایتون
۱۷:۳۰ ای اف سی بورنموث ۰ - ۰ نوریچ
۱۷:۳۰ چلسی ۱ - ۰ نیوکاسل
۱۷:۳۰ تاتنهام ۱ - ۱ واتفورد
۱۷:۳۰ ولورهمپتون ۱ - ۱ ساوت همپتون
۲۰:۰۰ کریستال پالاس ۰ - ۲ منچسترسیتی
يکشنبه ۲۸ مهر
۱۹:۰۰ منچستریونایتد ۱ - ۱ لیورپول
دوشنبه ۲۹ مهر
۲۲:۳۰ شفیلد یونایتد ۱ - ۰ آرسنال
جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازی ها امتیاز
۱ لیورپول ۹ ۲۵
۲ منچسترسیتی ۹ ۱۹
۳ چلسی ۹ ۱۷
۴ آرسنال ۹ ۱۵
۵ وستهام ۱۰ ۱۵
۶ لسترسیتی ۸ ۱۴
۷ کریستال پالاس ۹ ۱۴
۸ استون ویلا ۹ ۱۲
۹ تاتنهام ۹ ۱۲
۱۰ شفیلد یونایتد ۸ ۱۲
۱۱ برنلی ۹ ۱۲
۱۲ ولورهمپتون ۹ ۱۱
۱۳ منچستریونایتد ۹ ۱۰
۱۴ ای اف سی بورنموث ۹ ۱۰
۱۵ اورتون ۹ ۱۰
۱۶ برایتون ۹ ۹
۱۷ نیوکاسل ۹ ۸
۱۸ نوریچ ۹ ۷
۱۹ ساوت همپتون ۸ ۵
۲۰ واتفورد ۹ ۴
جدول کامل لیگ برتر انگلیس
مقدماتی جام جهانی 2022
مرحله گروهی
برنامه مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022
گروه:
پنجشنبه ۱۴ شهريور
۱۵:۳۰ گوآم ۰ - ۱ مالدیو
۱۵:۳۰ فیلیپین ۲ - ۵ سوریه
سه‌شنبه ۱۹ شهريور
۱۷:۰۰ گوآم ۱ - ۴ فیلیپین
۱۷:۰۰ مالدیو ۰ - ۵ چین
پنجشنبه ۱۸ مهر
۱۵:۳۰ چین ۷ - ۰ گوآم
۱۷:۳۰ سوریه - مالدیو
سه‌شنبه ۲۳ مهر
۱۵:۳۰ گوآم ۰ - ۴ سوریه
۱۵:۳۰ فیلیپین ۰ - ۰ چین
جدول مقدماتی جام جهانی 2022
تیم بازی ها امتیاز
۱ چین ۳ ۷
۲ سوریه ۲ ۶
۳ فیلیپین ۳ ۴
۴ مالدیو ۲ ۳
۵ گوآم ۴ ۰
جدول کامل مقدماتی جام جهانی 2022
مسابقات دوستانه
برنامه مسابقات مسابقات دوستانه
شنبه ۲۶ اسفند
۱۵:۳۰ ایران ۴ - ۰ سیرالئون
جمعه ۰۳ فروردين
۲۲:۳۰ تونس ۱ - ۰ ایران
سه‌شنبه ۰۷ فروردين
۲۰:۳۰ ایران ۲ - ۱ الجزایر
شنبه ۲۹ ارديبهشت
۲۰:۴۵ ایران ۱ - ۰ ازبکستان
دوشنبه ۰۷ خرداد
۲۲:۴۵ ترکیه ۲ - ۱ ایران
جمعه ۱۸ خرداد
۱۹:۳۰ ایران ۱ - ۰ لیتوانی
سه‌شنبه ۲۴ مهر
۱۹:۳۰ ایران ۲ - ۱ بولیوی
سه‌شنبه ۲۹ آبان
۱۸:۳۰ ایران ۱ - ۱ ونزوئلا
پنجشنبه ۱۶ خرداد
۱۹:۴۵ ایران ۵ - ۰ سوریه
سه‌شنبه ۲۱ خرداد
۱۵:۳۰ کره جنوبی ۱ - ۱ ایران
ليگ قهرمانان آسيا
انتخاب لیگ:
مرحله گروهی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا
گروه:
دوشنبه ۱۳ اسفند
۱۸:۵۰ الوصل امارات ۱ - ۰ النصرعربستان
۱۹:۰۰ ذوب آهن ۰ - ۰ الزورا
دوشنبه ۲۰ اسفند
۱۹:۱۵ النصرعربستان ۲ - ۳ ذوب آهن
۱۷:۳۰ الزورا ۵ - ۰ الوصل امارات
دوشنبه ۱۹ فروردين
۲۰:۱۰ الوصل امارات ۱ - ۳ ذوب آهن
۲۱:۴۵ النصرعربستان ۴ - ۱ الزورا
سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت
۱۹:۳۰ الزورا ۱ - ۲ النصرعربستان
۲۰:۰۰ ذوب آهن ۲ - ۰ الوصل امارات
سه‌شنبه ۱۷ ارديبهشت
۲۳:۰۰ الزورا ۲ - ۲ ذوب آهن
۲۳:۳۰ النصرعربستان ۳ - ۱ الوصل امارات
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت
۲۲:۳۰ الوصل امارات ۱ - ۵ الزورا
چهارشنبه ۰۸ خرداد
۲۳:۰۰ ذوب آهن ۰ - ۰ النصرعربستان
مرحله حذفی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا
مرحله:
دوشنبه ۰۴ شهريور
۲۲:۱۵ النصرعربستان ۲ - ۱ السد
سه‌شنبه ۰۵ شهريور
۲۲:۱۵ الاتحاد عربستان ۰ - ۰ الهلال عربستان
۱۶:۰۰ شانگهای SIPG ۲ - ۲ اوراوا ردز
چهارشنبه ۰۶ شهريور
۱۶:۳۰ گوانگژو چین ۰ - ۰ کاشیما آنتلرز
دوشنبه ۲۵ شهريور
۲۰:۱۵ السد ۳ - ۱ النصرعربستان
سه‌شنبه ۲۶ شهريور
۲۱:۳۰ الهلال عربستان ۳ - ۱ الاتحاد عربستان
۱۵:۰۰ اوراوا ردز ۱ - ۱ شانگهای SIPG
چهارشنبه ۲۷ شهريور
۱۴:۳۰ کاشیما آنتلرز ۱ - ۱ گوانگژو چین
لیگ قهرمانان اروپا
مرحله گروهی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
گروه:
چهارشنبه ۲۷ شهريور
۲۱:۲۵ کلوب بروژ ۰ - ۰ گالاتاسارای
۲۳:۳۰ پاری سن ژرمن ۳ - ۰ رئال مادرید
سه‌شنبه ۰۹ مهر
۲۰:۲۵ رئال مادرید ۲ - ۲ کلوب بروژ
۲۲:۳۰ گالاتاسارای ۰ - ۱ پاری سن ژرمن
مرحله حذفی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
مرحله:
در این گروه مسابقه ای ثبت نشده است.
والیبال انتخابی المپیک
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
جمعه ۱۸ مرداد
ایران 3 - 2 کوبا 1
روسیه 3 - 0 مکزیک 1
شنبه ۱۹ مرداد
ایران 3 - 0 مکزیک 1
روسیه 3 - 0 کوبا 1
يکشنبه ۲۰ مرداد
کوبا 3 - 0 مکزیک 1
روسیه 2 - 0 ایران 1
جدول مسابقات (مشاهده کامل جدول)
تیم بازی ها امتیازات
۱ روسیه ۳ ۷
۲ ایران ۳ ۵
۳ کوبا ۳ ۴
۴ مکزیک ۳ ۰
لیگ ملت‌های والیبال 2019
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
جمعه ۱۰ خرداد
ایران 3 - 1 ایتالیا 1
چین 2 - 3 آلمان 1
صربستان 1 - 3 ژاپن 1
آمریکا 0 - 3 برزیل 1
فرانسه 3 - 1 روسیه 1
لهستان 3 - 1 استرالیا 1
شنبه ۱۱ خرداد
کانادا 1 - 3 بلغارستان 1
چین 0 - 3 ایران 1
آرژانتین 3 - 0 پرتغال 1
ایتالیا 3 - 0 آلمان 1
برزیل 3 - 2 استرالیا 1
ژاپن 1 - 3 روسیه 1
آمریکا 2 - 3 لهستان 1
صربستان 1 - 3 فرانسه 1
يکشنبه ۱۲ خرداد
کانادا 3 - 0 پرتغال 1
آرژانتین 3 - 0 بلغارستان 1
آلمان 0 - 3 ایران 1
استرالیا 1 - 3 آمریکا 1
چین 0 - 3 ایتالیا 1
ژاپن 1 - 3 فرانسه 1
برزیل 3 - 1 لهستان 1
روسیه 3 - 2 صربستان 1
بلغارستان 1 - 3 پرتغال 1
دوشنبه ۱۳ خرداد
آرژانتین 1 - 3 کانادا 1
جمعه ۱۷ خرداد
برزیل 3 - 2 ایران 1
فرانسه 3 - 1 لهستان 1
ژاپن 3 - 0 آرژانتین 1
ایتالیا 3 - 1 آمریکا 1
چین 3 - 0 بلغارستان 1
روسیه 3 - 0 پرتغال 1
آلمان 3 - 2 صربستان 1
کانادا 3 - 0 استرالیا 1
شنبه ۱۸ خرداد
آرژانتین 1 - 3 ایران 1
لهستان 3 - 1 بلغارستان 0
ژاپن 0 - 3 برزیل 0
ایتالیا 3 - 0 پرتغال 1
چین 0 - 3 فرانسه 1
روسیه 3 - 0 آمریکا 1
يکشنبه ۱۹ خرداد
صربستان 3 - 2 استرالیا 1
کانادا 3 - 2 آلمان 1
آرژانتین 2 - 3 برزیل 1
بلغارستان 3 - 2 فرانسه 0
ژاپن 0 - 3 ایران 0
پرتغال 1 - 3 آمریکا 1
چین 0 - 3 لهستان 1
روسیه 3 - 0 ایتالیا 1
استرالیا 3 - 0 آلمان 1
دوشنبه ۲۰ خرداد
کانادا 2 - 3 صربستان 0
جمعه ۲۴ خرداد
روسیه 3 - 1 لهستان 0
ژاپن 1 - 3 ایتالیا 0
ایران 3 - 0 کانادا 0
آمریکا 3 - 1 آرژانتین 0
برزیل 2 - 3 صربستان 0
بلغارستان 3 - 2 استرالیا 0
فرانسه 3 - 1 آلمان 0
شنبه ۲۵ خرداد
پرتغال 3 - 0 چین 0
روسیه 3 - 1 کانادا 1
استرالیا 1 - 3 ایتالیا 1
ایران 3 - 2 لهستان 1
برزیل 3 - 0 چین 1
آمریکا 3 - 1 آلمان 1
بلغارستان 2 - 3 ژاپن 1
پرتغال 2 - 3 صربستان 1
فرانسه 1 - 3 آرژانتین 1
يکشنبه ۲۶ خرداد
لهستان 3 - 1 کانادا 1
آرژانتین 3 - 2 آلمان 1
چین 1 - 3 صربستان 1
ژاپن 3 - 2 استرالیا 1
ایران 3 - 0 روسیه 1
فرانسه 1 - 3 آمریکا 1
پرتغال 0 - 3 برزیل 1
ایتالیا 3 - 1 بلغارستان 1
جمعه ۳۱ خرداد
فرانسه 3 - 0 استرالیا 1
ایران 3 - 1 پرتغال 1
لهستان 3 - 2 آرژانتین 1
ایتالیا 3 - 0 صربستان 1
شنبه ۰۱ تير
آلمان 1 - 3 روسیه 1
کانادا 3 - 1 چین 1
برزیل 3 - 1 بلغارستان 1
آمریکا 3 - 0 ژاپن 0
فرانسه 3 - 0 پرتغال 1
ایران 3 - 0 استرالیا 1
لهستان 3 - 2 صربستان 1
ایتالیا 1 - 3 آرژانتین 1
چین 0 - 3 ژاپن 1
يکشنبه ۰۲ تير
بلغارستان 0 - 3 روسیه 1
برزیل 3 - 2 آلمان 1
آمریکا 1 - 3 کانادا 1
پرتغال 0 - 3 استرالیا 1
ایران 0 - 3 فرانسه 1
آرژانتین 3 - 0 صربستان 1
کانادا 3 - 2 ژاپن 1
ایتالیا 2 - 3 لهستان 1
دوشنبه ۰۳ تير
آلمان 2 - 3 بلغارستان 1
آمریکا 3 - 0 چین 1
برزیل 3 - 0 روسیه 1
جمعه ۰۷ تير
چین 1 - 3 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 روسیه 1
ایران 3 - 1 صربستان 1
لهستان 3 - 1 ژاپن 1
بلغارستان 3 - 1 آمریکا 1
آلمان 3 - 1 پرتغال 1
شنبه ۰۸ تير
ایتالیا 1 - 3 کانادا 1
برزیل 3 - 1 فرانسه 1
آرژانتین 2 - 3 روسیه 1
استرالیا 3 - 1 چین 1
آمریکا 3 - 1 صربستان 1
آلمان 1 - 3 لهستان 1
بلغارستان 0 - 3 ایران 1
پرتغال 1 - 3 ژاپن 1
يکشنبه ۰۹ تير
فرانسه 3 - 1 ایتالیا 1
برزیل 3 - 0 کانادا 1
چین 0 - 3 روسیه 0
استرالیا 0 - 3 آرژانتین 0
آلمان 2 - 3 ژاپن 1
ایران 0 - 3 آمریکا 1
لهستان 3 - 0 پرتغال 1
صربستان 3 - 0 بلغارستان 1
کانادا 0 - 3 فرانسه 1
دوشنبه ۱۰ تير
برزیل 3 - 1 ایتالیا 1
جدول مسابقات (مشاهده کامل جدول)
تیم بازی ها امتیازات
۱ برزیل ۱۵ ۰
۲ ایران ۱۵ ۰
۳ روسیه ۱۵ ۰
۴ فرانسه ۱۵ ۰
۵ لهستان ۱۵ ۰
۶ آمریکا ۱۵ ۰
۷ آرژانتین ۱۵ ۰
۸ ایتالیا ۱۵ ۰
۹ کانادا ۱۵ ۰
۱۰ ژاپن ۱۵ ۰
۱۱ صربستان ۱۵ ۰
۱۲ آلمان ۱۵ ۰
۱۳ بلغارستان ۱۵ ۰
۱۴ استرالیا ۱۵ ۰
۱۵ پرتغال ۱۵ ۰
۱۶ چین ۱۵ ۰
فیلم