پایگاه خبری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

به‌خاطر یک مشت اسکناس!
در همه جای دنیا بازیگران برای حضور در یک فیلم، دستمزدی مشخص و معین می‌گیرند. دستمزدهایی با رقم‌ها و صفرهای مشخص که هیچ چیزش پنهان نیست. شاید تنها در برخی کشورها این موضوع نادیده گرفته می‌شود و در پرده‌ای...
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۱:۰۴
مفهوم لایحه بودجه 94 از نگاه اقتصاددان اصلاح‌طلب/ دستور کابينه درباره طلب بنياد مستضعفان از دولت
اخبار ویژه روزنامه های شنبه؛
دولت یک سال فرصت را به امید لغو تحریم‌ها از دست داد، ذره بين دولت روي ماموريت هاي امسال کارمندان و مديران، واکنش امریکا به رزمایش بزرگ پیامبر اعظم و.... از جمله مهمترین اخبار ویزه روزنامه های امروز است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۹    ۰۱:۲۱
از مرگ آخرین پادشاه سلسله قاجاریه تا صدور حکم تشکیل بنیاد مستضعفان
امروز در تاریخ؛
مرگ آخرین پادشاه سلسله قاجاریه ، تولد ملاصدرا ، صدور حکم "امام خمینی"(ره) مبنی بر تشکیل بنیاد مستضعفان ، مَکی عاملی" معروف به "شهید اول"و ... از مهم‌ترین رخدادهای تاریخی امروز است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۹    ۰۰:۰۱
پاداش شرکت در تشییع جنازه مومنین
یکی از اموری که بر آن تاکید شده اشت، حضور در مراسم تشییع جنازه برادران دینی خود می باشد؛ چنانچه در این باره آمده است:
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۳:۱۵
صفحه اول روزنامه های سیاسی، اجتماعی و ورزشی شنبه +تصاویر
در این خبر تصاویر صفحه اول روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور را می‌توانید ببینید.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۳:۱۱
اقدامات اسلام‌ستیزانه فرانسه در ماه ژانویه؛ برابر با کل سال ۲۰۱۴
تعداد اقدامات اسلام‌ستیزانه‌ای که طی ماه ژانویه ۲۰۱۵ در فرانسه رخ داده است، با تعداد این اقدامات در کل سال ۲۰۱۴ میلادی برابری می‌کند.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۲:۲۸
تاکسی‌درمی های عجیب و غریب +عکس
"Noortje Zijlstra" هنرمند 28 ساله ای است که با پیشنهاد ایده ای جدید وارد این گروه شده است. این گروه حیوانات را تاکسی درمی می کنند وسپس آن ها را تبدیل به میز، جاشمعی، مجسمه های عجیب و ... می کنند که در نوع خود عجیب است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۱:۳۵
سامان سالور از
«تمشک» که چند هفته ای از اکران آن می‌گذرد، در دسته فیلم‌های قصه گو قرار می‌گیرد و اصلا به خاطر همین ویژگی در جشنواره فیلم فجر سال 92، یکی از کاندیدهای دریافت جایزه بهترین فیلمنامه بود.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۱:۱۳
دستمزد بازیگران ایرانی با چه معیاری پرداخت می‌شود؟
به‌خاطر یک مشت اسکناس!
در همه جای دنیا بازیگران برای حضور در یک فیلم، دستمزدی مشخص و معین می‌گیرند. دستمزدهایی با رقم‌ها و صفرهای مشخص که هیچ چیزش پنهان نیست. شاید تنها در برخی کشورها این موضوع نادیده گرفته می‌شود و در پرده‌ای از ابهام باقی می‌ماند.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۱:۰۴
اقاله چيست و چه شرایطی دارد؟
بسته حقوقی/
اقاله در لغت به معنای مسامحه و نادیده انگاشتن امر یا موضوعی بوده و در اصطلاح، عقدی به عقدی گفته می‌شود که موضوع آن از بین رفتن تمام یا قسمتی از عقد نخست است و در آن رضایت و توافق به همراه اراده طرفین شرط لازم است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۰:۵۸
به بهانه ي مُحَرم همه وقت حسيني ام من
خانم ها بحوانند؛
شايد اين آرزوي عميق بود كه بالاخره راهي به ذهنم انداخت. به پدر و مادرم گفتم دوست دارم امسال ماه محرم چادر سرم كنم.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۰:۵۴
درآمدزایی از برف پشت بام +عکس
"کایل وارینگ" ساکن شهر بوستون در آمریکاست که امسال شاهد یکی از سنگین ترین برف های تاریخ بوده است. رکورد بارش برف در این شهر امسال به 2.5 متر رسیده و همه کارها را به حالت معلق درآورده است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۰:۳۱
هر شب با قرآن/ هر کاری داریم فقط خدا!
بر آنیم تا در این مجال، قطعاتی کوتاه و بلند از کتاب وحی را با نگاهی گزیده به تفسیر نور، پیشکش طالبان حق و جوینگان حقیقت کنیم.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۰:۲۸
پاداش بوسیدن فرزند چیست؟
کلیدهای زندگی؛
کلیدهای زندگی برگزیده‌هایی است از کتاب مستطاب «مفاتیح الحیات» نوشتۀ عالم بزرگوار آیت الله جوادی آملی که هرشب بخشی از آن پیشکش کاربران عزیز باشگاه شبانه خواهد شد.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۰:۱۹
از شب تا صبح با شبکه‌های سیما
جدول پخش شبانه رسانه‌ملی از ساعت ۲۰ امشب (جمعه) تا ۶ صبح فردا شنبه تقدیم کاربران گرامی مجله شبانه می‌شود.
۱۳۹۳/۱۲/۰۸    ۲۰:۱۴
عجیب ترین پروژه عکاسی تاریخ +عکس
او به مدت 11 سال است که این کار را ادامه می دهد و قصد دارد این پروژه را تا سال 2040 نیز ادامه دهد. او از سال ها پیش به دنبال ثبت تمام لحظات زندگی اش بود تا اینکه این ایده عجیب یه ذهنش رسید و از سال 2003 کارش را آغاز کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۲۲:۵۹
قرآن به سیاره مریخ می‌رود
یک جوان مصری که به همراه ۹۹ نفر دیگر برای سفر به سیاره مریخ با عنوان «سفر بی‌بازگشت به مریخ» انتخاب شده است، تصریح کرد: «اگر به من اجازه دهند، نسخه‌ای از قرآن کریم را با خود به سیاره مریخ می‌برم».
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۲۲:۵۷
طنز/ سؤالات لو رفته کنکور سال ۹۵
وبلاگ شب/
سؤالات لو رفته کنکور داوطلبان ادامه تحصیل در رشته علوم سیاست‌زدگی منتشر شد.
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۲۲:۳۱
این نرمش ها را هرگز فراموش نکنید +عکس
ورزش کردن از جمله مهمترین کارهای است که باید در طول روز انجام دهید ولی برخی سهل انگاری کرده و به توصیه پزشکان در این خصوص دقت نمی کنند از همین رو بیشتر به بیماری های مختلف دچار می شوند.
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۲۲:۲۵
5 روش برای مهار احساسات ناخواسته
احساسات و عواطف بخش مهمی از زندگی روزمره ما انسان‌هاست. چه به یک لطیفه بانمک بخندید و چه از شلوغی خیابان و ترافیک کلافه باشید، باید گفت که افت و خیز حالت روحی روی سلامت عمومی بدنتان تاثیرگذار است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۲۲:۲۰
بررسی وضعیت حقوقی غایب مفقودالاثر
بعد از اینکه مفقودالاثر بودن غایب محرز شد، برای حفظ و اداره‌ اموالش، امینی به وسیله‌ دادگاه تعیین خواهد شد. قانونگذار حفظ و نظارت اموال غایب در مدت زمان قبل از تعیین امین را بر عهده‌ دادستان قرار داده است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۲۲:۱۲
نگاهی به عناصر و برکات فرهنگ ایثار و شهادت
آنان مرگ را به بازی می‌گیرند
در فرهنگ عمومی بشری در میان انسان‌ها، همیشه افراد سلحشور و فداکار که خود را برای نجات دیگران به خطر می‌اندازند، مورد تکریم و احترام بوده و در مورد آنها اشعار، سخنان نغز و نوشته‌های بسیاری به نشانه قدرشناسی به جای مانده است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۲۲:۱۱
تابلوی پزشکان عمومی به‌ما چه می‌گوید؟ یک تابلو چند تخصص!
طبق قانون باید عنوان دکترای پزشکی در تابلوی مطب پزشک عمومی درج شود و بعد تخصص‌هایی مثل پوست و اطفال قید شود و این به آن معناست که پزشک عمومی در تخصص‌های قید شده هم مهارت دارد و اگر عنوان دکترای پزشکی قید نشود، تخلف صورت گرفته است
۱۳۹۳/۱۲/۰۷    ۰۱:۱۷
جوان 20 ساله به بیماران نیازمند جان دوباره داد +عکس
علیرضا حفیظی جوان 20 ساله بروجنی است که با بخشیدن 4 عضو بدن خود به بیماران در فهرست انتظار پیوند ، ‌امیدی نو به زندگی بخشید. آنهایی که خاطرات خوشی با او دارند هیچگاه بخشش ماندگار و از خود گذشتگی‌اش را فراموش نمی‌کنند.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶    ۲۲:۵۹
ضعف و قوت جست‌وجوگر
مدیران ذیربط اعلام می‌کنند که دو موتور جست‌و‌جوگر یوز و گرگر متفاوت هستند اما IP آدرس‌های دوموتور جست‌و‌جوگر با شباهت زیاد گویای آن است که گرگر و یوز یکی هستند. هر دو موتور جست‌و‌جوگر از یک Code Base استفاده می‌کنند.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶    ۲۲:۵۵
تولید تخم مرغ با طعم مرکبات +عکس
شرکت تولیدی "کوچی" در جزیره "شیکوکو" تخم مرغی را تولید کرده است که بوی آن طبیعی است اما طعم مرکبات را می دهد.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶    ۲۲:۴۶