خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | وب‌گردی - مناسبتی
۴۴ : ۱۲ - پنجشنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۶

اخبار مناسبتی

باشگاه خبرنگاران -اس ام اس عید نوروز ۹۶
در این بسته مجموعه‌ای از «اس ام اس عید نوروز ۹۶» را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.
باشگاه خبرنگاران -پیامک عید نوروز ۹۶
نرم نرمک می‌رسد اینک بهار؛
اگر به دنبال پیامک تبریک سال نو هستید ما در اینجا مجموعه‌ای از پیامک عید نوروز ۹۶ را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.
باشگاه خبرنگاران -اس ام اس تبریک چهارشنبه سوری ۹۵
اگر به دنبال اس ام اس تبریک چهارشنبه سوری هستید ما در اینجا مجموعه‌ای از اس ام اس تبریک چهارشنبه سوری ۹۵ را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.
باشگاه خبرنگاران -پیامک چهارشنبه سوری ۹۵
اگر به دنبال پیامک چهارشنبه سوری جدید هستید این بسته را از دست ندهید؛ در اینجا مجموعه‌ای از پیامک چهارشنبه سوری ۹۵ را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم. امید است مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
باشگاه خبرنگاران -متن تبریک روز زن و روز مادر
ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن به همه مادران ایران اینجا مجموعه‌ای از متن تبریک برای این روز را برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم.
باشگاه خبرنگاران -تقدیم رونوشت استوارنامه سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران به وزیر امور خارجه گرجستان
دکتر سید جواد قوام شهیدی سفیر جدید کشورمان ، عصر پنجشنبه مورخ 12/12/1395 با میخائیل جانلیدزه وزیر امور خارجه گرجستان دیدار و رونوشت استوارنامه خود را به ایشان تقدیم کرد .
باشگاه خبرنگاران -پیامک شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
سلام بر مهربان مادر هستی؛
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، تعدادی پیامک تسلیت مرتبط با این روز را برای دوستداران و عاشقان آن حضرت آماده کرده‌ایم.
باشگاه خبرنگاران -لذت و هیجان با انواع کیک‌های شکلاتی
در روزهای سرد زمستانی هیچ چیزی به اندازه یک تکه کیک شکلاتی تازه به همراه یک لیوان چای داغ نمی‌چسبد. امروز هم که در یکی از سردترین روزهای زمستان قرار داریم، با انواع کیک‌های شکلاتی، روزتان را زیباتر کنید.
باشگاه خبرنگاران -عفونت کلیه را سریعا درمان کنید
یکی از بیماری‌های کلیه که ممکن است باعث از دست رفتن و تخریب کلیه‌ها شود، عفونت کلیه یا «پیلونفریت» است. در واقع، به علت احتمال بالای آسیب به کلیه‌ها به دنبال عفونت، درمان عفونت ادراری، جزء اورژانس‌های ارولوژی محسوب می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -رنگ ادرار بیماری‌تان را فاش می‌کند!
کاهش و افزایش حجم ادرار و تغییر رنگ آن می‌تواند ناشی از بیماری‌های مختلفی باشد. تغییر در رنگ، حالت یا حجم ادرار یک نشانه یا کلید تشخیصی است که فرد را ملزم به بررسی پزشکی و انجام آزمایش‌های مربوطه از جمله آنالیز ادرار می‌کند.