۲۵ : ۰۹ - شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶
باشگاه خبرنگاران -چرایی حمله خونین داعش در سینا
روز گذشته گروهک تروریستی داعش در اقدامی جنون‌آمیز با حمله به مسجدی در استان سینای شمالی، در شبه‌جزیره سینا بیش از 235 نفر از نمازگزاران را به شهادت رساند و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند.
باشگاه خبرنگاران -ترسناک ترین اقامتگاه های تفریحی جهان +تصاویر
در این گزارش به معرفی ترسناک ترین اقامتگاه های تفریحی متروکه در جهان می پردازیم.
باشگاه خبرنگاران -ناتو؛ سازمانی که طراح اخبار جعلی روز اروپاست+تصاویر
امروزه با عنایت به شالوده اندیشه ناتو، پی می‌بریم که چرا رسانه‌های اروپایی و آمریکایی به تبلیغات جنگی آمریکا چراغ سبز نشان می‌دهند و از خلال اخبار جعلی، عملیات تاثیرگذاری را تکمیل می‌کنند.
باشگاه خبرنگاران -مرگبارترین مرز دنیا
سازمان بین المللی مهاجرت اعلام کرد که از سال 2000 میلادی تاکنون بیش از 33 هزار نفر به هنگام تلاش برای رسیدن به اروپا از طریق مدیترانه، جان خود را از دست داده اند.
باشگاه خبرنگاران -شیطان کریستالی در کمین جوانان/ عوارض وحشتناک و مرگبار ماده مخدر "فلاکا"
با مخدری جدید به نام فلاکا و مشهور به زامبی که عوارض بسیار خطرناکی برای مصرف کنندگان دارد،آشنا شوید
باشگاه خبرنگاران -مرورگری که به شما می‌گوید دچار سرقت اطلاعات شده‌اید
شرکت موزیلا با همکاری شرکت "Have I Been Pwned" اقدام به نشانه‌دار کردن وبسایت‌هایی می‌کند که سابقه هک شدن و سرقت اطلاعات دارند.
باشگاه خبرنگاران -هیولایی که حد و مرز نمی‌شناسد+تصاویر
یک شرکت خودروهای تولید محدود اماراتی که از سال 2006 کار خود را آغاز و در گام اول ابرخودرویی 16 سیلندر را در نمایشگاه دبی معرفی کرده، تولید یک خودرو-نفربر قدرتمند و همه جا رو را نیز در دستور کار خود دارد.
باشگاه خبرنگاران -معامله 3 سر باخت؛ وقتی جگرگوشه به فروش گذاشته می شود!
فروش کودکان سوژه دیروز وامروز نیست مسلما فردا نیز به پایان نمی رسد داستان تلخ کودکانی است که ناخواسته وارد این دنیا شده اند اما نمی توانند به میل خود نوع زندگی خود را انتخاب کنند .
باشگاه خبرنگاران -چرا نشستن طولانی مدت مضر است؟
وقتی برای مدتی طولانی می‌نشینید، فلکسور یا خم کننده‌های لگن‌تان سفت شده و عضلات متضاد، یعنی اکستانسور یا باز کننده‌های لگن، کش آمده و ضعیف‌تر می‌شوند.
باشگاه خبرنگاران -اگر نوزاد سالم می خواهید بخوانید
همان‌طورکه می‌دانید، مادران، در دروان بارداری نیازمند توان و قدرت بدنی بالایی هستند؛ ورزش روزانه و منظم یکی از مواردی است که به بارداری راحت‌تر و کم‌دردتر کمک زیادی خواهد کرد.