خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | سیاسی - برنامه‌های ویژه خبری
۵۲ : ۱۲ - يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶

اخبار برنامه‌های ویژه خبری

باشگاه خبرنگاران -چرخه تولید فعال شود فارغ التحصیلان را جذب خود می کند/آمارهای ارائه شده درباره بیکاری درست نیست
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛
نماینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رئیس کارگروه آینده نگری شورای عالی انقلاب فرهنگی به بررسی بیکاری تحصیلکرده ها و هدر رفت منابع انسانی و ملی پرداختند.
باشگاه خبرنگاران -همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی کشور قابلیت تماس صوتی تلگرام را خلاف امنیت کشور دانستند
دادستان کل کشور در برنامه نگاه یک:
منتظری گفت: نگرانی ها و دغدغه ها پیرامون پخش زنده مناظره ها همچنان هست اما برای آن راهکارهایی پیش بینی شده است که در اجرا مسائل لازم را برای کانديداها مطرح می کنیم.
باشگاه خبرنگاران -فرمانده تیم اقتصادی دولت مشخص نیست/ نظارت در سازمان برنامه و بودجه تعطیل است
تاجگردون در برنامه دست‌خط:
نماینده مجلس دهم با بیان اینکه فرمانده تیم اقتصادی دولت مشخص نیست، گفت: نقدینگی رشد فزاینده‌ای پیدا کرده است و در 4 سال اخیر، سالی 20 تا 30 درصد بالا رفته است.
باشگاه خبرنگاران -40 درصد خانوارهای ما گرفتار و مطلقه هستند/ در حوزه ازدواج همه نهادها مسئول هستند
در برنامه مناظره شبکه اول سیما مطرح شد؛
رئیس پژوهشکده مدیریت اسلامی و معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی امشب در برنامه مناظره به بررسی سیاست های مشوق ازدواج پرداختند.
باشگاه خبرنگاران -تورم در جامعه پزشکی زیر ۱۲ درصد نبوده است/ ۸۵ درصد مردم برای بستری  شدن به بخش دولتی مراجعه می‌کنند
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛
تعرفه پزشکی سال ۹۶ موضوع گفتگوی ویژه خبری شب گذشته شبکه دو سیما بود که نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس و معاون سازمان نظام پزشکی کشور به بحث پیرامون آن پرداختند.
باشگاه خبرنگاران -باید شهردار را هم مردم انتخاب کنند/40 درصد درآمد جرائم راهنمایی و رانندگی به روستاها تعلق می گیرد
در گفتگوی ویزه خبری مطرح شد:
نقوی حسینی گفت: براساس مصوبه مجلس در سال ۹۱ مقرر شده ۴۰ درصد درآمد حاصل از جرایم راهنمایی و رانندگی در اختیار روستاها قرار گیرد و بر همین اساس روستاها صاحب یک منابع درآمدی مستمر شدند.
باشگاه خبرنگاران -در ۴ سال ،رئیس‌جمهور تنها دو بار در جلسات ستاد مبارزه با مواد مخدر شرکت کرده/حقوق نجومی در ستاد مبارزه با مواد مخدر نداریم
در برنامه مناظره شبکه اول سیما مطرح شد؛
«عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر در کاهش اعتیاد» موضوع مناظره امشب ۳۰ فروردین شبکه یک سیما بود که یک نماینده مجلس و معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر به بحث و گفتگو درباره آن پرداختند.
باشگاه خبرنگاران -قطعا امسال طرح مچ بند را برای حجاج اجرا خواهیم کرد/ انگشت نگاری حاجیان را در داخل کشور خودمان انجام خواهیم داد/پرچم ایران روی میز مذاکرات حج قرار داشت
در گفتگوی ویزه خبری مطرح شد:
قاضی عسگر گفت: طی توافق به عمل آمده انگشت نگاری را در داخل کشور خودمان انجام خواهیم داد و بعد CD در اختیار آنها قرار می دهیم
باشگاه خبرنگاران -ده مرده: امروز آلوده ترین شهر جهان زابل است /روستا: در سال ۲۰۵۰ بیش از ۸۰ درصد جمعیت ایران در شهرها زندگی خواهند کرد
در برنامه مناظره شبکه اول سیما مطرح شد؛
در برنامه مناظره شبکه اول سیما «سیاست های بهبود وضعیت حاشیه نشینی» با نماینده مجلس و عضو هیات مدیره شرکت عمران وزارت راه و شهرسازی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران -تعریفی از تبلیغات انتخابات نداریم/اعضای شورای نگهبان باید توجه کنند که آیا بحث پوششی بودن یک کاندیدا روی رای‌شان تاثیر دارد؟
سخنگوی شورای نگهبان در گفتگوی ویژه خبری:
کدخدایی گفت: اعضای شورای نگهبان باید دقت کنند که آیا نظرشان با پدیده پوششی بودن یک کاندیدا تغییر می کند یا خیر؟