۱۸ : ۰۴ - دوشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۶
باشگاه خبرنگاران -اعتراض قاتل ستایش قریشی به رأی پرداخت خسارت 120 میلیون تومانی/حقوق شهریور ماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می‌شود
مهمترین اخبار گروه اجتماعی امروز دوم مهرماه؛
پربازدیدترین و پربحث ترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان را می‌توانید در این بسته خبری مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران -مدل شهرسازی اشتباه عامل افزایش عوارض حوادث در تهران
مسجد جامعی مطرح کرد؛
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدل شهرسازی اشتباه، عوارض حوادث شهری چون حادثه ساختمان پلاسکو را افزایش می دهد.
باشگاه خبرنگاران -پرداخت ٤٢٤ میلیارد تومان وام برای احیای واحد‌های صنعتی در 6 ماهه 96
مس فروش در جمع خبرنگاران خبر داد
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: ٤٢٤ میلیارد تومان وام برای احیای واحد‌های صنعتی که با مشکلاتی مواجه بودند در 6 ماه نخست سال 96 پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران -ایمن سازی ساختمان های مشابه پلاسکو را جدی بگیریم
اعطا در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شهر تهران، ساختمان های مشابه پلاسکو کم نیست و ایمن سازی و بازسازی آن ها باید با جدیت دنبال شود.
باشگاه خبرنگاران -واکنش شرکت مترو به اعتراض کارکنان تراورس سازی
شرکت تراورس سازی مترو طبق قانون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و ایجاد توافق نامه با پرسنل آن در طول مدت پروژه با کارکنان شرکت همکاری کرده و با به پایان رسیدن این پروژه ،قرارداد همکاری با آن ها نیز لغو شده است.
باشگاه خبرنگاران -100 تا 200 ساختمان شبیه پلاسکو در تهران داریم/ مجریان ساختمان به وظایفشان در ساخت و ساز عمل نمی‌کنند
هاشمی رفسنجانی:
رئیس شورای شهر تهران گفت: در اجرای آیین نامه های ساختمان سازی دچار مشکل هستیم، چرا که این کار منافع تعدادی را به خطر می‌اندازد و برخی از مجریان ساخت و ساز هم به وظایف خود عمل نمی‌کنند.
باشگاه خبرنگاران -لزوم تشکیل کمیته ای برای بهره برداری از نتایج گزارش های مربوط به پلاسکو/ مشکلات کسبه پلاسکو باید سریع‌تر رفع شود
سالاری مطرح کرد؛
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران، ری و تجریش بر لزوم تشکیل کمیته ای برای بهره گیری از نتایج گزارش های ارائه شده در مورد حادثه پلاسکو تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران -مدیریت بحران و شهری ما دارای عقب ماندگی‌های زیادی است
احمدی در شورای شهر تهران؛
رئیس هیئت گزارش ملی پلاسکو گفت: مدیریت بحران و شهری ما دارای عقب ماندگی های زیادی است، امیدوارم شورای شهر اقداماتی را برای این بحران انجام دهد.
باشگاه خبرنگاران -انجام 96 ماموریت امدادی و امدادرسانی به 174تن از هموطنان آسیب دیده/ ارائه خدمات درمان سرپایی به 92 تن از هموطنان در سراسر کشور
فتحی خبر داد
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 174 تن از هموطنان آسیب دیده در حوادث و سوانح جاده‌ای، طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -جمع‌آوری اجباری کودکان کار قانونی نیست
آروین در صحن علنی شورای شهر تهران؛
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: جمع‌آوری و انتقال اجباری کودکان کار به مراکز نگهداری موقت، نه عقلانی، نه اخلاقی و نه قانونی است.