پایگاه خبری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

روحانی: جهان امروز، جهان مسابقه است
رئیس جمهور در مراسم تجلیل از مدال آوران بازی های آسیایی و پارآسیایی گفت:خوشحالم در آستانه دهه مبارکه فجر اسلامی در جمع مدال‌آوران قهرمانان و مربیان و همینطور مسئولان ورزش کشور حضور دارم.
پیروزی پر گل صدرجدولی ها در هفته تساوی تاسیسات/ پایاسازه تنها ناکام گلزنی هفته بیستم فوتسال
رقابت های باقیمانده از هفته بیستم لیگ برتر امروز در شهرهای تبریز، اصفهان، اهواز و مشهد انجام شد تا پرونده این هفته نیز بسته شود.
جمالپور: کمیته فوتسال فقط به فکر گرفتن ورودی مسابقات است/ برای مربی تیم شاهد متاسفم
سرپرست تیم فوتسال زاگرس خوزستان از مدیران کمیته فوتسال به دلیل بی توجهی به دیدارهای لیگ یک انتقاد کرد.
داوران لیگ برتری به اهواز نرسیدند/ سه مشکل در دیدار میثاق- حفاری با یک لجبازی شخصی
شرایط رقابت فوتسالی فراهم نیست؛
شرایط جوی اهواز به لغو پروازها انجتمید تا تیم تهرانی با اتوبوس و امروز صبح به اهواز برسد و میزبان رقابت هم با تعطیلی تمرینات روبه رو شود ام تمام این موضوعات با یک لجبازی بین مسئولان نادیده گرفته شد.
رای حفاری ناجوانمردانه صادر شد/افراد ذی‌نفع روی رای کمیته انضباطی اثر گذاشتند
ایرج کریمی:
سرپرست تیم فوتسال شرکت حفاری گفت: هنوز مشخص نیست به چه دلیل مسئولان تیم حفاری را در جلسه کمیته انضباطی برای ارائه توضیحات احضار نکرده اند.به همین دلیل رای صادره منصفانه نبوده است.
انتقام ارژنی‌ها از زاگرس با میانجیگری شاهدی‌ها منتفی شد/درس اخلاق شاهد شیراز به فوتسال ایران
در حالی که تعدادی از طرفداران تیم ارژن قصد انتقام از رفتارهای زاگرسی ها در هفته گذشته را داشتند، مسئولان و بازیکنان شاهد با از خودگذشتگی مانع بروز اتفاقت بد شدند.
ادامه تساوی استقلال و سپاهان  تا دقیقه 75/شکست پرسپولیس در فولادشهر و سقوط به رده نهم جدول/توقف ملوان مقابل تراکتورسازی در دیدارخانگی
در ادامه بازیهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال؛
پرونده بازیهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام 5 دیدار بسته می‌شود. در حساس‌ترین بازیها استقلال میزبان سپاهان است و پرسپولیس در فولادشهر مقابل ذوب آهن شکست خورد.
صعود آینده گستر و کاشی نیلو به دور دوم مسابقات/ ادامه هیجان بین چهار تیم تا دقیقه نود
دیدارهای هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتسال ایران برگزار شد و در آن صعود تیم های رسالت کرمان، کاشی نیلو اصفهان و آینده گستر ایرانیان به دور بعدی مسابقات قطعی شد.
کاویانی: تا پایان وقت اداری حکمی به باشگاه ابلاغ نشده است
مدیر اجرایی باشگاه دبیری گفت: تا پایان وقت اداری امروز حکمی به باشگاه دبیری مبنی بر محرومیت حضور تماشاگران این تیم در بازی برابر فرش آرای مشهد ارسال نشده است.
منصوری: حسن‌زاده کمیته انضباطی و دار و دسته‌اش را به خدا واگذار می‌کنم/ هواداران را محروم کنند با گیتی‌پسند بازی نمی‌کنیم
مدیر عامل فوتسال منصوری گفت: هر شخصی از مقابل درب کمیته انضباطی رد می‌شود هم آقایان تیم منصوری را جریمه انضباطی می‌کنند.
آخرین اخبار